Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok varaszat varom inkabb....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok varaszat varom inkabb. Gondom van egy 14 eves lany osztalytarsammal aki tetszik. De kezd elhulyulni. Mit tegyek? .14/F

Figyelt kérdés
A lany kezd belekeveredni rossz "barati" csoportba. Es el is kezdett piazni. Nem rendszeresen de a korahoz kepest sokat. Egyszer csak ugy gondolja es elmennek Bp-re "beb*szni"... ennek meglehet a csaladi hattere( elvalt szulok, sulyos beteg apa..) de szerintem ez tulzas. A lany okos,aranyos de kezd hulyulni.. egyszer a suliban a baratnoje, ō meg en beszelgettunk amikor feljott ez a tema erre a baratnojenek mondja " ez a hulye meg probal megvedeni".. igen probalok. Mondom neki h alj le ez hulyeseg de ekkor meg csak leraz.. Mit tegyek? 14/F

2015. dec. 30. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni, hagyd, majd tönkreteszi magát. Na, majd akkor rá fog jönni, hogy próbáltál neki segíteni, de már késő.
2015. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Rendes vagy,hogy probalsz neki segiteni,de ha nem hagyja,ne foglalkozz vele.Sztem nem eri meg hogy rajtad rohogjenek a baratnoivel hogy ,,Jajj,milyen luzer ez az xy,nem erti meg,hogy ez nekem tetsziiik!"

Es ez nem letolas volt,csak ebben volt mar reszem.:)

15/L

2015. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.:)
2015. dec. 30. 14:00
 4/5 anonim válasza:
Egyetlen dolog a baj! Gyerekek vagytok meg mind a ketten. 17/L
2016. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyönyörű ... 14 évesen elmegy bépére beb**szni ... hát nézd, ha ti barátok vagytok akkor tehetsz egy két próbát, hogy értelmes érvekkel meggyőzd arról, hogy nem kellene elindulni ezen az úton, mert pár év múlva már nagyon nehéz lesz visszafordulni, és csak egy igazi nagy tasli lesz képes rá amit az éllettől kap, vagy az sem és még mélyebbre löki ... de én úgy vettem ki, hogy már megpróbáltad, és igazából az lett a jutalmad, hogy lehülyézett ... szóval lehet inkább a saját lelkeddel foglalkozzál, hogy feldolgozd, hogy egy baráttal kevesebb, és őrá mge vigyázzon a jóisten... ha van rá ideje
2016. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!