Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam (lányok)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam (lányok)?

Figyelt kérdés

Elôször is rocker vagyok de nem öltözök úgy MÉG!!! kicsit rasszista de amúgy kedves vagyok azokkal akik velem is azok. Vékony vagyok magas dohányozni nem szoktam mostanában. Ja és inkább metalt hallgatok de a rockot is nagyon szeretem pl gnr judas priest kiss stb... érdekel ki mit gondol


16/F


2016. ápr. 20. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem lehet véleményt alkotni...
2016. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eléggé szimpatikus. Főleg a rejtett metalhead éned. Az a legjobb. :D

14/metalheadunikornismacska

2016. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja kimaradt a hajam már félhosszú :D
2016. ápr. 20. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez alapjan tenyleg nem lehet véleményt alkotni... Mondtal magadról 7-8 tulajdonságot, ami rajtad kívül meg nem tudom hany szazezer emberre ra illik.

Mellette lehet, hogy egoista, hanyag, képmutató, felelőtlen ember vagy....

2016. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 eznemlényeges ***** válasza:
Hallod én hasonló vagyok, bár én már úgy öltözködök mint egy metalhead, félhosszú a hajam, mondjuk én nem kicsit vagyok rasszista :D
2016. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja bocs rossz vagyok az ilyenekben na szóval kicsit önbizalom hiányos ateista vok sokan nem szeretnek megmondom a szemükbe ami nem tetszik a nôkkel finom vagyok
2016. ápr. 20. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
A rock, metál szeretet nagyon szimpatikus, a rasszizmus nem igazán...dohányzás nagyon negatív tényező nálam, a többi semleges. Arról amit írtál ez a véleményem, de ennyiből nem lehet rólad komplex véleményt alkotni.
2016. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Írjatok mit akartok tudni és elôzônek 2 hónapja nem dohányzom
2016. ápr. 20. 23:01
 9/11 anonim ***** válasza:

rasszista de amúgy kedves xDDD

Én meg bérgyilkos d eha nem te vagy a célpont akor no para enyi erövel xD

2016. ápr. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Két tanácsot tudok neked adni.

-Bújj el!

-Nőj fel!


Remélem valaki Téged is el fog ítélni amiért rocker vagy pl. ha már így büszkén kiírod, hogy kicsit rasszista!

2016. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!