Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, inkább a vékony vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, inkább a vékony vagy a teltebb lányok? És mit gondoltok az utóbbiról mondjuk első látásra?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam mondta pár napja, hogy vicc, mert minden lány arra törekszik, hogy úgy nézzen ki, mint a modellek, pedig közben mindenki jól tudja, hogy a fiúk jobban szeretik, ha van mit fogni a lányon. Ezt csak én nem tudtam? Vagy egyáltalán igaz? Ízlés kérdése? És ha megláttok egy teltebb lány, mit gondoltok róla?

16/L


2016. febr. 19. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen pálca se meg 100+ kiló se
2016. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Unpredictable ***** válasza:
100%

Számomra a vékony, ami vonz, de definiáld a teltebb lányokat kérlek.


Egyébként nem meghatározó nekem, csak ne legyen kövér, bárki bármit mond, én nem tudnék egy olyan lányt szeretni. (szerelemből)

2016. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a teltebbek. Túl soványak nem annyira bejövősek. 32/F
2016. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhet még! :)

Nem is tudom... írnék magásságot és kilót, de ez mindig teljesen más. Nem arra gondolok, aki kövér, hanem, mondjuk akinek vastagabb a lába/combja, viszont külsőleg ápolt. És, ha elsőleg megláttok egy ilyen lányt, mit gondoltok?

2016. febr. 19. 21:50
 5/14 Firedoom ***** válasza:
100%
Kinek mi, de én azert maradok a vékony lányokkal :D
2016. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
ha már van mit fogni rajta az undorito...ha van rajta egy csinos "fölösleg" akkor az nem is fölösleg oda mert csak kiemeli az alakját de amikor már háha van a csajnak az undorito...
2016. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nagyon nagyon (nem modell alkat) vékony lányok jönnek be
2016. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem mindkettő bejön, de valahogy nálam ez teljesen véletlenszerű. Sokszor van, hogy olyan lány, akire mindenki mondja hogy ilyen meg olyan szép, nekem nem tetszik, és olyan lány meg igen, aki nem annyira szép mindenki szemében. Van, hogy ez egy sovány lány, és van hogy teltebb.


Egyébként az első barátnőm teltebb volt, és imádtam benne hogy volt mit fogni. A mostani barátnőm inkább vékony, de őt meg így szeretem.


18/F

2016. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

És mi a helyzet az olyan lányokkal akik csinosan izmosak?

Láttam egy csajt aki izmos volt de nem nagyon, teljesen vékony, és ahhoz képest az izom miatt 66 kg, ez baj a fiúknak? Már minthogy nem teljesen vékony, mert szlkás.

2016. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Unpredictable ***** válasza:
52%

Számomra az plusz, vagy a tökély ha szálkás.


De azért nyilván ne egy testépítőnyi izom legyen rajta...

2016. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!