Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsit fura kerdes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit fura kerdes?

Figyelt kérdés

szoval jatszok egy jatekon, ahol tavaly oktober elejen megismertem egy kulfoldi(dubaji) sracot. Ez addig fajult, hogy november eleje ota 24/7(egesz nap) chateltunk. Vegul legjobb baratok lettunk, majd jott ilyen ,,kapcsolat". 2015 utolso napjan ejfel elott par perccel bevallotta hogy szeret(ekkor meg inkabb legjobb baratkent tekintettem ra). Majd a 100. napon kozolte, hogy sajnalja, de neten nem letezik szerelem. Pedig o vitt bele ebbe az egeszbe, en az elejen sima baratsagot akartam. Nagyon sok dolgot tudok rola, a csaladjarol, a baratjairol, es o is az enyeimrol. Sose adnek ki rola infokat senkinek, annyira megszerettem. Minden reggel este irt joreggelt/joejt szerelmem uzeneteket. Egyszer elment aludni, es par ora mulva visszajott mert nem tud aludni mert ram gondol. Majd jott hogy imad, akar, szeret, egyszer elakar venni. A 100. napunkon is reggel irt hogy boldog 100 napot hercegno, majd este szakitott. Raadasul minden ra emlekeztet. Egyszer focimeccset is egyutt neztunk, es azon a napon is legalabb 100x elmondta hogy azt kivanja hogy ott legyek mellette. Azota a foci is raemlekeztet. A telefonom tele van a kozos beszelgeteseinkkel. Az eletem reszeve valt, egy olyan fiu lett akit nem tudok utalni, nem akarok elveszteni(mar nem beszelunk.. 1,5 hete ramirt hogy hianyzok neki, meg mindig gondol ram), es azt akarom hogy orokre velem legyen. Minden egyes masodpercben csak ra gondolok. Nem tudok nelkule elni, nehez bevallani, de igaz. Amikor beszelgettunk, allandoan jottek az uzenetek. Most meg nem tudok mast csinalni, minthogy a falamat bamulom es belul romokba torok.

Azt mondta, neki nem kell mas, csak en. Csakis en. Megis most valaki megkerdezte hogy uj baratnot talalt-e valos eletben, es irta hogy olyasmi.

Valami tanacs hogy enyhuljon? Barataim nincsenek akikkel elmehetnek vasarolni.

Ne mondjatok hogy toroljem ki a kepeket, egyszeruen keptelen vagyok ra. Snapchat, whatsapp, skype, messenger csak miatta lett letoltve, es mar ezeket se akarom letorolni.

Nagyon hianyzik,egy darab ,,szakadt ki" a szivembol.

Es azzal se gyertek, hogy neten nincs szerelem? Igenis van.

Remelem nem untattalak titeket ezzel a hosszu regennyel, de mar szinte nem birom. Allandoan ra gondolok, es nem akarok nelkule elni...


2016. ápr. 21. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress barátokat
2016. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebből úgyse lenne semmi se, nem találkoztatok 1x se, csak túl tudod tenni magad rajta.

Amúgy az igazság fáj a legjobban, de erős kell, hogy legyél és ne foglalkozz vele, jársz el a barátaiddal valahova

2016. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Allahu akbar
2016. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
22:10, roppant intelligens vagy. De a vegen nagyot rohognek rajtad, ha melletted hangzana el egy Allahu akbar, majd robbannal az EUROPAI SZULETESU terroristaval egyutt. Tudod, attol hogy par arab ember szelsoseges, nem jelenti azt hogy minden arab ember terrorista.
2016. ápr. 22. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!