Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, hogy a lányok így akarnak bevágódni a fiúknál?

Figyelt kérdés
Amikor az osztályban szájfényezik, fésülködik, nézegeti magát a tükörben, stb. Mintha ezzel jobban megszerettetné magát vagy valami. Nem értem őket.
2016. ápr. 22. 14:24
1 2
 1/15 Like23 ***** válasza:
61%
Talán csak fel akarják magukra hívni a figyelmet... Az meg hogy be akarnak vágódni az tutkó.
2016. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Stark2000 ***** válasza:
86%

Hát.. ezzel nálam maximum kivágódik, vagy én vágom ki az ablakon a tükrével együtt. :D


Viccet félretéve; szerintem ez hülyeség. Attól mert "szépítkezik" (értsd: felvisz 3kg vakolatot MÉG), még nem vágódik be. :D HA valakinek tetszik, akkor meg szépítkezés nélkül is elbűvöli. Ez inkább felvágás, vagy.. fogalmam sincsen?! :D Nem értem a mai lányok 99%-át.

2016. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3 -massal értek egyet,nem a sminktől lesz szép valaki,mert attól még nem lesz szép számomra,ha nem is tetszik a lány :)
2016. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Fruzs33 ***** válasza:
Én sem értem,hogy ez mire jó.... Én nem vagyok ilyen.
2016. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Beképzelt és fel akarja magára hívni a figyelmet

/L

2016. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát ha törlitek a véleményem le is tilthatnátok ha fölös vagyok..
2016. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Jaj most hurrogjátok le, mert ad a külsejére! Tetszeni szeretne a fiúknak, és saját magának, és önbizalmat ad. Legalább ő nem akar egy barlangi őssmber lenni, mint azok a lányok akik csodálkoznak, hogy nem kellenek senkinek. Mint a duci nők: lusták lefogyni, ezért minden lasi bunkó, mert csak a vékony lányokat szeretik. Kérem, mi az igényes lányokat szeretjük, akikkel nem szégyen mutatkozni!


És most mindenki pontozzon le, a véleményem miatt, köszönöm.

2016. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D


#7: Az igényesség attraktív, ezt mindenki elismeri. De miért nem suli előtt mázolja be magát? Miért kell minden szünetben megfésülködni, miközben 45 percig csak ült a padjában és nem változott semmit a haja?! Miért nem bír ki 2 órát anélkül, hogy a pofáját nézegesse? Ez nem igényesséh. Hanem magamutatás!

2016. ápr. 22. 16:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a fiúk figyelmét akarja felhívni. Néha én is megfésülködöm valamelyik szünetben, mert összekocolódott vagy zavar a hajam, és mondjuk tesi után vagy ha elkenődött a sminkem, gyorsan az osztályban igazítom meg. Mondjuk a tükörben nem nézegetem magamat.

Miért csinálom ezt? Mert normálisan akarok kinézni, és ha valamit korrigálnom kell, azt meg kell tennem valahol, mondjuk az osztályban, és azért is, mert nem érdekel az osztálytársaim véleménye, bár senkit nem is zavar. És senkit nem akarok lenyűgözni. A minden szünet már túlzás, de nem mindegy neked? És ha mondjuk be akar vágódni valakinél, az sem mindegy? Bizonyított, hogy a fiúknak úgymond bejön, ha szépítkezni látják a lányt.

És attól, hogy valaki sminkel, nem lesz k**va és nem feltétlenül vakolat van az arcán, egyszerűen úgy szebbnek, magabiztosabbnak érzi magát.

2016. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7: Emellett nem tudtam elmenni:

"Jaj most hurrogjátok le, mert ad a külsejére! Tetszeni szeretne a fiúknak, és saját magának, és önbizalmat ad. "


Ha valaki ad a külsejére, a legeslegutolsó dolog a smink. Legalábbis annak kellene lennie. Figyelj, ha valaki ad a külsejére, akkor ízlésesen öltözködik, megcsinálja a haját, ápolja a bőrét, elvégzi a napi tisztálkodást, stb. Azok a lányok nem adnak magukra (eleget), akik nem sminkelnek?? Ne vicceljünk már...

És a másik: Nem mondtuk még eleget mi srácok az évtizedek alatt, hogy a természetességnél nincs szebb. De,igen. A normális lány tudja, hogy nem a sminktől fog valaki jobban tetszeni.


Oké, hogy önbizalmat ad, de mire? Este a sminkkel együtt lemossa az önbizalmát is.... Nem burkolózhat be egy fal mögé, amit a smink ad, hogy jujj, neki most van önbizalma.

Tény, hogy SZERINTEM a legtöbb lány az önbizalomhiány miatt sminkel, így igazából saját maguknál akarnak bevágódni, hogy "jajj,ettől most jobb csaj leszek", pedig nem. Pont azok szemében lesz kevésbé jó csaj a smink miatt, akiknek tetszeni akar. Ez egy öngól.


Nem azt akarom mondani,hogy elítélem a sminket, mert a szolid smink teljesen elfogadható és jó. Sőt, láttam már lányokat, akiknek a több smink is jól állt. Csak az a probléma, hogy ezen lányok esetében is a smink alatti területre vagyunk kíváncsiak, a természetességre.

A probléma azzal van,hogy miért sminkelnek. És szerintem legnagyobb részt nem azért, mert tetszik nekik,hanem mert enélkül nem tetszenek maguknak. Vagy azt gondolják, hogy ez normális srácoknál mérvadó.

2016. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!