Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sminkelés illúzióromboló a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sminkelés illúzióromboló a fiúknál?

Figyelt kérdés
Szóval sminkelem magam.. Nem arról van szó hogy nem vagyok szép, sőt. Olyan tipiukus természetes szépség vagyok. Csak szeretek sminkelni, meg ezzel is szeretnék foglalkozni. Csak attól félek, hogy ha a barátom esetleg biztos lát majd smink nélkül, akkor majd nem tetszem neki, vagy mittudomén. Ez nagyon illúzió romboló? Mert mondom.. szép az arcom...Vagy a fiúknak nem számít ha már valakit megszerettek?

2016. ápr. 3. 00:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tekintsetek el a fogalmazásmódtól.. Szörnyű :D
2016. ápr. 3. 00:54
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem az szokott illúzióromboló lenni, ha egy szép lányt természetes szépségében lát a barátja.

Hanem az, amikor elcsúfítja a ternészetes külsejét.

2016. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sminkel és nélküle is szeretlek. :P
2016. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már hogy abba is hagyom a sminket... Csak olyan megszokottá vált...:/
2016. ápr. 3. 01:20
 5/19 A kérdező kommentje:
Énis Szeretlek :D
2016. ápr. 3. 01:21
 6/19 anonim ***** válasza:
A #2.-nak igaza van!
2016. ápr. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha valaki beléd szeret, annak biztos szép vagy sminkel és anélkül is, bár szerintem ha nem sminkelnél akkor minden fiúnk jobban tetszenél.

(Vélemény.)

2016. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálam igen. De nem az az illúzióromboló, mikor smink nélkül látok egy lányt, hanem az, mikor kisminkelve.
2016. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Jaj,hagyjatok mar ezt a smink nelkul mindenkinek jobban tetszenel dumat. Marhara nem igaz.

Kivancsi vagyok,ki figyelne fel egy borhibakkal teli,karikas szemu lanyra,akinek emelle meg rovid a szempillaja,vagy tul vilagos a szemoldoke... Elarulom,senki. Ne legyetek ennyire alszentek.

2016. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Úgy látom, kissé egoista is vagy, ezt pedig sminkkel sem tudod elrejteni :)

Egyébként szolid smink még teljesen megfelel. Nagyon ritkán látok olyan lányt, akinek a több smink is jól áll. De az olyan lányoknak is inkább a természetes arcát szeretném látni.

Szóval mértékkel még okés, de a túl sok smink (bónusz, ha még sza.rul is áll) egyenesen ellenszenves.

2016. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!