Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit furan erzem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyöngyii18 kérdése:

Kicsit furan erzem magam miert jelolt be? Gondolt ram? Azt mondta ki dobott neki ismerosnek, de akkor mikor oldott fel? hosszu lesz

Figyelt kérdés

Majdnem ket eve ossze ismerkedtem valakivel, lejartunk beszelgetni stb. vonzonak talaltam akkor. Aztan a volt baratnoje irt az en fb-ombol (kikapta a kezembol) hogy szajjon le rolam stb aztan leis tiltott a srac. Azota egyszer futolag lattam.miert jelolt be? o komolyan gondolta akkor?

amikor vele megismerkedtem,es nem irt ott tudtam hogy mar ugysem lesz semmi koztunk.. 25eves most en 18.. beszelgettunk most fbon de csak ugy roviden tomoren hogy mi tortent azota,kb 15percet..aztan irt hogy megy edzeni,es jo hetveget kivant. mar nem ir tobbet igaz?


2016. ápr. 23. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, h már tudja az igazságot, vagy csak újra meg akarja próbálni, mert már szemet hunyt a múlt felett...sztem simán lehet h még ír, de ha nem, sztem simán te is ráírhatnál.
2016. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!