Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha én álmodok valakiről az...

Ha én álmodok valakiről az lehetséges hogy akkor az az illető is rólam álmodik vagy rám gondolt?

Figyelt kérdés
Csak mert Hallottam ilyeneket de nem tudom hogy igaz-e.

2016. ápr. 22. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. Attól, hogy valakire gondolsz vagy álmodsz nem fog spontán veled álmodni, ez nem minden esetben igaz de lehetséges. :)

Nekem saját tapasztalatom szerint, olyan volt, hogy egy illetővel ugyan azt álmodtuk ugyan akkor, egymás álmában voltunk. Ugyan azt meséltük el, ugyan úgy zajlott minden. De ez 1x fordult elő egész életem során és spontán.

Vannak ugyan irányított álmok, de ezen modern időkben nem fogsz átélni ilyet, ahhoz nagyon tiszta tudat kell és sok felkészülés.

2016. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Annak ellenére, hogy nem hiszek a természetfeletti jelenségekben, nagyon valószínűnek tartom, hogy létezik ilyesmi. Ugyanakkor az is biztos, hogy csak a legritkább esetbe derül rá fény, mivel mindenki képtelenségnek tartja, ezért senki nem veszik a fáradtságot kideríteni hogy mi az igazság. Azt is megkockáztatom, hogy gyakran előfordul, csak sokszor butaságnak tartjuk ez miatt kérdőre vonni a másikat, pedig lehet azt mondaná Ő is velünk álmodott pontosan ugyanakkor vagy kis eltolódással. Álmainkat lehet irányítani, habár rendkívül nehéz. Nekem eddig összesen kétszer sikerült, akkor is úgy, hogy előtte vagy három napig szinte egyfolytában aludtam, csak inni meg illemhelyre menni keltem fel. El kellett zárkóznom a külvilágtól amennyire csak lehetséges. Nagyon rövid ideig tudtam gyakorolni ezt a fajta kontrollt, de azok csodálatos pillanatok voltak, mert olyasmit tehettem, amit a valóságban sohasem tehetnék meg. Teljesen tudatában voltam annak, hogy a testem alszik és a lelkem különválva a végtelen időben és térben utazhat. Érdekes, de a testem és a lelkem felett is teljes irányítással rendelkeztem ebben az állapotban, különváltak egymástól mégis tudtam mindkettő biztonságban van és van közöttük valamiféle kapcsolat. Nagyon furcsa volt, tudatában voltam annak, hogy alszom és amire gondoltam az történt; álmomban bekövetkezett eseményeket meg is tudtam ismételni valamint szabadon választhattam különböző helyszínek között, de visszatérhettem ugyanoda vagy egy pillanat alatt valahol egész máshol értettem földet. És ami a legkülönösebb volt: meglátogathattam személyeket úgy, hogy Nekik nem volt tudomásuk arról, hogy jelen vagyok. Én láttam, hallottam Őket, de Ők nem tudták, hogy ott vagyok.
2016. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez igazán különös és hiszek is az ilyesmikben.. Jo hallani ilyeneket mastol. Szeretem is olvasni az ilyen valszokat! :) Köszönöm! :)
2016. ápr. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!