Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác! Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Suliban már rég kiszemeltem magamnak egy srácot és nem rég tudtam meg a nevét is. Szeretnék felé közeledni mert iszonyatosan bejön a srác. Hogyan tegyem meg?:D Félek rá írni facebookon... Az nagyon gáz ha egy lány közeledik a fiúhoz? És ha rá is írnék mit írjak neki?:D

2016. ápr. 23. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
hívd el randira egyenjogúság van elvileg......
2016. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát kezdeményezz ha ő nem tette
2016. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer élsz,szóval hajrá:33
2016. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz, ha a lány kezdeményez, de nekem rögtön az esne le, hogy pasizós csaj. Azokat pedig elkerülöm, amennyire csak lehet. Nem szeretem az "csakezepasikellnekem" típusú lányokat, annyira nyálcsorgató és gáz.

Srác létemre azt vallom, a kezdeményezés a mi dolgunk, nektek pedig az, hogy fogadjátok vagy pedig utasítsátok el.


ÉS az,hogy iszonyatosan bejön, nagyon nagyon kevés egy kapcsolathoz.....:)

2016. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy rá írj! Nagyon visszataszító egy nyomulós lány. Megmondom mit csinálj: hívd fel magadra a figyelmét, de semmiképp ne szavalakkal, hanem: mosoly, visszaköszönés, szemezés. Neki kell kezdeményezni, utána te pedig csak adj neki pozitív visszajelzést. Ennyi.
2016. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) :3
2016. ápr. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!