Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy reagálnátok arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok arra ha egy srác megkérdezne intimebb dolgokat?

Figyelt kérdés
pl hogy milyen fazonra borotválod a nemi szervered

2016. ápr. 15. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
xd
2016. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerved* :D
2016. ápr. 15. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:

szervered :')

Én nem vagyok lány, de egyértelmű hogy nem igazán 100-as emberre vall a kérdés

2016. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs nagy közöd hozzá azt.
2016. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fiu vagyok, de kérdés, nem? Szerintem ezel nincs semi gond, tudom hogy az olyanokat mint én nem nézik teljesen 100 asnak, na de végülis a nagy tudósokat se nézték annak, egyépként valakinek már az nem 100as ha v ki nem iszik valakinek meg forditva:'D

de amúgy komolyan akor a robotoknak nemi szerverük lesz:'D?

2016. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen kapcsolatban vagy a lánnyal, és hogy mennyire vagytok részegek. :D

Például a 70 éves Marcsi nénitől irodalom órán ne kérdezd meg... :D

2016. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha a barátom kérdezi, vagy olyan akivel alakul a kapcsolat neki elmondom :D amúgy meg nincs köze hozzá senkinek.
2016. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az attól függ milyen a kapcsolatom vele.
2016. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon közeli a kapcsolatunk, elmondanám neki, de alapvetően én egy elég konzervatív, visszahúzódó lány vagyok, így nem venném jó szemmel. Egyszerűen csak nevetnék és odébb állnék:D
2016. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elküldeném a francba. Egy srác volt akivel beszéltünk ilyen témákról, elég is volt :D Első nagy szerelem, de többet biztos nem nyílok meg annyira senkinek. 16/L
2016. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!