Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 2 hete járok egy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 hete járok egy nagyon régi szerelmemmel de anyukámnak nem meséltem SOHA hogyan mondjam el neki hogy pasim van?

Figyelt kérdés

13 vagyok 2 honap mulva 14 már a nyár ota tetszik a fiú.

Anyukám elöl nem titkolom csak nem merem neki elmondani pedig nem lenne mérges meg semmi ilyenek csak félek elé állni ilyennel...


2016. ápr. 23. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem szeretnéd elmondani neki, nem kell. Én sose beszéltem vele erről, csak akkor ha szakítottunk, vagy valami problémám volt.


Pontosan miért sheretnéd elmondani neki?:)

2016. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hét után még ne mond el. Ha már 1-2 hónapja együtt vagytok akkor az már tényleg komolyabb kapcsolat és akkor anyud is látni fogja hogy szeretitek egymást. Várj még pár hetet utána csak bátran mond neki :)
2016. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hét kevés. Én 19 éves létemre hetekig előbb eldöntöttem magamban, érdemes lesz-e beszélni róla a szüleimnek, mert ahogy elmondod, egyből meg akarják ismerni. Két hét kapcsolat után pedig elég cink, de ha együtt vagytok 1, vagy másfél hónapja, akkor már nem annyira.
2016. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!