Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog kapcsolatban élek,...

Boldog kapcsolatban élek, mégis éjjel egy régi szerelmemmel álmodtam. Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

4 éve együtt élünk párommal, boldogok vagyunk, tényleg minden tökéletes. Eszembe se jut már férfi, az említett személyre sem szoktam gondolni egyáltalán, legalábbis úgy semmiképpen nem.

Anno nagyon jó barátok voltunk, és én fülig beleszerettem, de ő sosem viszonozta, így nem lett belőle semmi.

Ma éjjel viszont vele álmodtam, csókolóztunk meg minden, és nagyon jó érzés volt, de volt bennem bűntudat is, amiért megcsalom a páromat, pedig a valóságban ilyen a büdös életben nem tennék.

Elég furcsa volt. Volt már veletek ilyen?

Szerintetek van jelentősége?



2014. szept. 9. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álmoknak nincs semmi jelentősége. Azt ember néha nagyon furcsákat álmodik, sokszor régi ismerősökkel.
2014. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ugyanez történt a napokban, pedig én is nagyon szeretem a páromat már több mint 7 éve. Kicsit rossz volt mert csomó régi emlék visszajött de most hogy így belegondolok már nem is emlékszem hogy pontosan miről szólt az álom.
2014. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is nem rég történt ilyen...érdekesnek tartottam én is, hogy miért de szerintem nincs nagy jelentősége
2014. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az álmodás közben nincs irányításunk az agyunk felett, ilyenkor a tudatalatti dominál. Éppen ezért, nem kell különleges jelentőséget tulajdonítani minden egyes álomnak.
2014. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!