Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, akinek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, akinek van barátnője mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a barátommal, 1 éves kapcsolat után.. pénteken elmentem egy buliba , ahol ott volt az exemnek a volt legjobb barátja. Már kb 3 hónapja nem beszélnek, de régen nagyon jóba voltak. És ez a fiú odajött hozzám beszélgetni, mondta hogy meséljek neki mi történt.. Ugye neki van barátnője. Ő is elkezdte mesélni hogy nincsenek meg túl jól a barátnőjével, és már nem szereti úgy mint az elején, meg az elmondása szerint a lány se tekint már úgy rá. Mondta is hogy majd beszél vele, hogy hogyan tovább. Aztán az este folyamán többször is beszélgettünk, igazából nagyon jól elvoltunk..ölelgetett mindig, meg homlokon puszilt, ilyenek. Félrementünk megint beszélgetni.. Akkor is hosszasan megölelt, aztán utána kb még néztünk egymás szemébe 1 percig és megcsókolt.. hát persze volt aki meglátta, és egyből ment is a srác barátnőjéhez hogy mi történt. De sikerült kimagyaráznia, hogy nem volt semmi.. Nem tudom hogy történhetett ez,mindkettőnkbe volt alkohol, és én se tudtam megállni, nem gondoltam át a helyzetet.. Másnap rámírt hogy ez maradjon köztünk. És hogy megbeszélte a barátnőjével a dolgokat, elvileg most megvannak.. Azóta is beszélünk egyébként és nem tudom kiverni a fejemből.. Mert nem olyannak tűnt ez az egész mint egy sima keverés, aztán ennyi, hanem valamiért többet éreztem a dologban , hogy ő is vonzódik hozzám.. Mit kéne tennem? Nyílván nem akarom öket szétszedni, és azt se tudom hogy jó ötlet e vele beszélgetnem, vagy hogy várjak , vagy mit csináljak.. Normális válaszokat szeretnék,köszönöm!:)
2016. ápr. 24. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Áldom az eget,hogy engem az ilyen eszetlen meggondolatlan lányok még soha nem találtak meg.........:)

Semmit ne tegyél vele. Képes csalni a barátnőjét veled, a hányinger kerülget az ilyen viselkedéstől....

Hogy mit csinálj?

- ne buliban ismerkedj, mert ott max ilyen semmilyen módon lehet

- ne add ilyen könnyen magad

- ne légy ilyen felszínes

2016. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Tedd magad a csaj helyèbe ...te mit èreznèl ? Lehet hogy a csávó nem szereti ugy a csajt de lehet hogy a csaj igen ....senki se birja ha megcsalják....tarsd tiszteletben hogy van párja es mondj le róla te akarkit megszerezhetsz de a csajnak az az egyetlen kis "báránykája"
2016. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából pont hogy a srác tett meg szinte mindent a lányért, és ő meg semmibe veszi..meg már régóta ismerem a srácot, nem most ismertem meg a buliban.
2016. ápr. 24. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól,hogy a csaj semmibe veszi a srácot, a viselkedés ugyanolyan undorító. nem mentség.
2016. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Irj nekem
2016. ápr. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!