Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, oszinten, van nalatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, oszinten, van nalatok eselye egy olyan lanynak, aki hat . Kovernek nem kover de eleg dundi? :D

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni szeretnek, csupan erdekelnek a valaszok :D

Egyebkent jo humoru, jofej lanyrol beszelunk (:pp)

161\69kg (hahahaa:D) amugy viszonylag aranyosan oszlik el, csak hat azert megis csak ott a zsir:D


Trolloknak mondom, jarok futni, csinalok gyakorlatokat, nem zabalok egesznap:p

Koszi a valaszokat!:D



2016. ápr. 25. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Igen.Sőt, több esélye van mint bárki más testalkatúnak.

Sokkal nőiesebb mint egy vézna-sovány, DE még bőven egészséges, és közelebb áll az eredeti nőies alkathoz.

2016. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A korod leirnad kerlek?:) es koszi szepen a valaszod, ment a pacsi ☺😊
2016. ápr. 25. 14:47
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Tudom hogy nem akarsz képet kirakni, de anélkül nehéz megmndani. Egyébként nem tűnsz vészesen elhízottnak és a személyiség simán ellensúlyozza a külsőt, sőt...


Szóval részemről semmi akadálya, összejöhetnénk :)

2016. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
esélytelen... ahhoz hogy egy nő szép legyen (az alakja) elég ha nem eszik annyit mint egy víziló... ha ezt az egyszerű szabályt nem tudja betartani az gyenge jellemre vall
2016. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hee, nem eszek annyit mint egy vizilo:)

Jo, igaz nem eszek keveset, szoval a napi kajam nem egy almabol meg 2 fott tojasbol all, de azert dugig sem tomom magam :) Viszont koszonom neked is a velemenyed, tovabbi szep napot☺


Es koszonom a tobbi valaszt is 😊

2016. ápr. 25. 15:05
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

A teltek tetszenek a legjobban, de csak ha arányosan oszlik el.

16/F

2016. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, nem jön be, de ez csak én vagyok. Rengeteg embernek viszont pont ez jön be, szóval ne érezd magad kevesebbnek, vagy kezdj el megszállottan diétázni vagy koplalni! Érezd jól magadat a bőrödben és ennyi!
2016. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek is a valaszt! 😃
2016. ápr. 25. 16:54
 9/24 anonim ***** válasza:

Szia :) szerintem több esélye lenne mint egy sokkal vékonyabbnak, ugyis a teltebb lányok jönnek be :D 15/f

(De az előttem válaszolóhoz csatlakozok, kép alapján jobban tudnánk véleményt adni)

2016. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bejössz!
2016. ápr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!