Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a tudtára adni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a tudtára adni, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok, hogy:

-Tetszel!

És ennyivel az egész le van rendezve, hanem olyan amiből csak sejtheti. De az lenne a legjobb ha én tudnám kiszedni belőle, hogy tetszem e a fiúnak vagy nem természetesen burkoltan. Remélem érthetően fogalmaztam.


2016. ápr. 25. 15:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem nézz a szemébe esetlek jelold be fb-on. Vagy ha egyedul van szerintem nyugodtan menj oda hozza beszelgetni. Bizzon meg benned aztan johetnek az erzelmek
2016. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 I'm girl válasza:
Hát... Ha burkoltan akarod akkor szerintem kezd egy sima messenger/facebook/vibber üzenettel. Pl.: Hello, mizu, micsi... Hozz fel egy olyan témát ami őt érdekli vagy látszólag segítséget akarsz kérni valamiben. Gondolok én itt (mivel fiú) a focira, vagy akár a sakkra tökmindegy. Ezután sűrűbben is beszélhettek. DE NE LEGYÉL NAGYON NYOMULÓS? MERT AKKOR LE FOG RÁZNI!!! Ezek után már személyesen is beszélhetsz vele és várnod kell. Elvégre is a fiúké az első lépés. (Lány vagyok)
2016. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha így minden nap beszélgettek, akkor kérdezd meg, hogy nincs-e kedve lógni valahol veled, ha nem beszéltek minden nap, akkor nagy valószínűséggel nem is tetszel neki (még) .


De a testbeszédből megtudhatod, ha tetszel neki, például kedves hozzád, megakar ismerni, gyakran nézd téged, hasonlók:)


Remélem összejön:)

2016. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jaj de kedvesek vagytok! 10 perce írtam ki a kérdést máris jött a válasz! Hát minden nap beszélünk (a közvetlenül mellettem lévő padban ül) és általában folyton piszkál, de csak hülyülésből és énekel (?) nekem.
2016. ápr. 25. 15:41
 5/12 A kérdező kommentje:
ja! És nincs facem, de tudom hol lakik viszont nem merek felcsengetni hozzá
2016. ápr. 25. 15:42
 6/12 anonim válasza:

Hát nem akarom rontani a hangulazod de nem neked kene csengetni

Ha nem keres bukta az ügy

2016. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hatos! Mivan ha a srác egy kicsit bátortalan?
2016. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De keres =/
2016. ápr. 25. 16:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tom hogy tetszem e neki
2016. ápr. 25. 16:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Van bármi céled vele, vagy csak irányítani akarod?

Ha nem mondja ki, hogy tetszel, akkor is beszélgethettek ...

Vagy hívd el valami őrültségre, város melletti túra, játszótér, sport ...

Vagy tudsz egy kisértetházról.

Elég bénán hangzik, de amit te akarsz, hogy megszugerálod a gondolatait, az mégbénább.

2016. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!