Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok az "apró jelzések"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az "apró jelzések" amikkel egy fiú tudtára lehet adni hogy kedvelem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként 15/L
2016. febr. 11. 17:32
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Odamész és az arcába mondod. Ez az egyetlen út van.
2016. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy dolgot jegyezz meg nagyon jól :). Egy fiú sokkal hamarabb észre veszi a jelzéseket, mint egy lány (tisztelet, annak a nagyon-nagyon kevés kivételnek). Ha csak ramosolyogsz, vagy köszönsz neki, nevetsz ha ott van..stb... Ezek apró jelek, de egy fiú ezt hamar eszre veszi, persze, ha "akarja", es te is szimpi vagy neki. De egy fiú, nem annyira válogatós mint egy lány szerintem, én legalábbis ezt tapasztalom. Pl 1 fiúnak, 10 lányból 5-6 bejön (sztem). Egy lánynak viszont 10 fiúból 3-4-5 körül. Mondom ezek személyes vélemények, ezert nem kell lepontozni. En igy látom :) Remélem Segítettem .
2016. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vannak ilyen apró jelzések, amikből érezheti, hogy érdeklődsz iránta, de sajnos a legtöbb fiú még felnőtt korában sem érzékeli ezeket - vagy ha észreveszi, akkor sem biztos, hogy komolyan meri venni és meg mer bízni azok helyes értelmezésében.

szóval igaza van az előzőnek, ha belemondod az arcába, akkor talán felfogja, hogy zöld a lámpa. esetleg szokott még működni, hogy egy barátnővel megüzened, de ez sem mindig és mindenkinél biztos, hogy bejön.

2016. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

17:44 fiú vagy vagy lány? Nagyon nem igaz szerintem amit mondtál :D OFF vége

Jelek:szemezz vele, mosolyogj rá, beszélj vele többet vagy mondd el

2016. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szemezz vele ;)

Hajra

2016. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... mérlegeltem és az tűnt jó ötletnek ha egy az egyben megmondom neki... de sajnos a válasza elég kiábrándító volt, közölte hogy neki más tetszik..
2016. febr. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!