Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy számítógépes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy számítógépes játék egyik hősnőjébe. Normális vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik kedvenc játékom egy RPG trilógia, amihez időről időre visszatérek, és az egyik női karakter, akivel romantikus kapcsolatba lehet keveredni egyre gyakrabban jut az eszembe játékon kívül is, és mindig azt érzem, hogy ha létezne, ő lenne a tökéletes nő számomra. Mondjuk párkapcsolatom még nem volt, de a környezetemben a lányokat túl egyszerűnek és butának találom. Nem utálok senkit és nincs bajom velük, de a kortárs ellenkező nemmel nem találom a közös hangot, eleve az idősebbekhez vonzódtam mindig is "értelmileg"...tudom, hogyan hangzik ez, hogy biztosan megőrültem, de ez van. Hogyan verhetném ki a fejemből ezt a fiktív karaktert? Élt már át valaki hasonlót? 14/F
2016. ápr. 25. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik. Nem szerettél bele, csak kicsit összezavart.


Nem mondanám, hogy aggasztó a sztori, de nem is természetes. Túl sokat játszol szerintem, de javíts ki, ha tévedek.


14 évesen egyébként még nem is kell megtalálnod a közös hangot a lányokkal, majd kialakul. Egyelőre játssz és élvezd az életed.

2016. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszés, vonzalom, rajongás és hasonlók nem egyenlő a szerelemmel. Az egész más. Persze 14 évesen nulla tapasztalattal okés hogy ezt még nem tudod, gyerek vagy még. Semmi gond azzal ha tetszik egy karakter. Majd elmúlik ha megunod a játékot.
2016. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát...Gamer vagyok és sejtem melyik játék... De hát én mondom azt aki állandóan a gépet/ps-t nyuzta anno...Menj ki a szabadba haverokkal.. És ne feledd mindenkiben több van mint először gondolnád... Én is az egyik első komolyabb kapcsolatomat... Úgy alakult ki hogy először nagyon irritált a lány. Szóval irány ismerkedni :)


Egy idősebb kocka srác..

2016. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyomd be neki a lompost :D USB LYUK minek van a gépen? Vagy anal-t szereted? Akkor meg ott a Jack-nak a helye, én a helyedben már rég... :))))
2016. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!