Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan hogy beleszerettem egy olyan fiúban akit még nem is láttam?

Figyelt kérdés

Egy játékban ismerkedtünk megm...ár az elején nagyon szimpatikus volt utána bejelöltem facebookon (nincs profilja) igazából csak belső tulajdonság alapjan ismerem de úgy érzem hogy szerelmes vagyok belé

lehetséges ez?

A válaszokat előre is köszi (aki hülyeséget akar írni az légyszi kiméljen meg)

14 lány



2015. máj. 13. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az tetszik neked akit elképzelsz hogy ő az , ja és milyen játékon??
2015. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Milyen/melyik játék?

amúgy persze:)

2015. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Azta! Én is pont így vagyok vele! Még nem láttam, de nagyon szimpi a srác...


14/L

2015. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
vicc , kamu meg trollkodás nélkül én így jöttem össze a jelenlegi barátnőmmel :D 4éve együtt vagyunk, ha gondolod elmesélem ^^
2015. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Na csak várjatok, míg meglátjátok őket képről... lehet addig tart majd a nagy "szerelem".
2015. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Amíg meg nem látod egy képzelt személybe vagy szerelmes,de érhet még csalódás ha meglátod.Persze a belső számít nem?:D
2015. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Hát... szerintem ez lehetetlen. A szerelem része a vonzódás, és az nem az interneten fog kialakulni, inkább csak megtetszett neked, de tudod, nem akarlak lelombozni, de a valóságban mindenki más.
2015. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Na erre kíváncsi vagyok
2015. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Kronosz Olen válasza:
100%
A szerelem vak... ezért okoz autóbalesetelet. Igazából lehetsz szerelmes, de ha tényleg nem is találkoztok, akkor csak plátói lesz belőle.
2015. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy a belső tulajdonságai (amiket eddig megismertél persze) nagyon bejönnek, és ez alapján kissé idealizáltad őt. De ez nem jelenti azt, hogy a való életben is ugyanígy éreznél, ha találkoznál vele. Lehet, hogy egy világ omlana össze benned, de persze az is lehet, hogy még jobban belehabarodnál, ki tudja... :)
2015. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!