Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejönnek az extrém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek az extrém higgadt srácok?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint a világ egyik legnyugodtabb embere. Most komolyan, képtelen vagyok elveszteni a hideg véremet. Ez pozitív vagy negatív tulajdonság?
2016. ápr. 26. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív. Alapvetően én is elég nyugodt természetű és türelmes ember vagyok. Szerencsére ritkán tudnak felidegesíteni, akkor is csak azok, akik jól ismernek.
2016. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piriiiii ***** válasza:
100%
Önmagában az, hogy nyugodt ember vagy, az szerintem nagyon is pozitív. De, ha ez azt is jelenti, hogy unalmas vagy, nincs benned semmi szenvedély, kalandvágy, semmi sem hoz izgalomba, az nem jó.
2016. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi, de a világ legnyugodtabb embere én vagyok. De attól, hogy nem vagy ideges, még lehetsz érdekes. Nekem ez pozitív. 14/L
2016. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A második véleményén vagyok. Velem szemben jó tulajdonság, mert nagyon idegesítő és ideges tudok lenni, bár amikor én ideges vagyok, utálom ha a másik halál nyugodt, mert még jobban felidegesít.
2016. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 2. és a 4. leírta, amit én is akartam. 😂

Egyébként ez pozitívum.

Ht azért a páromat csak hozzam már ki a nyugalmából... ;DDD

Szóval.... :D

2016. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően be, ha ez nem azt jelenti, hogy unalmas. 16/L
2016. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy unalmas vagyok hanem hogy higgadt :) eszméletlenül nehéz (szinte lehetetlen kihozni a sodromból :)
2016. ápr. 27. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Háth figyelj szerintem ha egy srác nyugodt akkor az általában elég romantikus és szenvedélyes típus szokott lenni, és ezt a kombinációt általában szeretik a lányok ( velem az élen, ne értsd félre, nem célzok semmire)
2016. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aahhj..demmiééért?? :D Igazából jól elszórakoznánk, egész nap próbálnálak felidegesíteni :D 16/L
2016. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá :D
2016. ápr. 28. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!