Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek az ilyen bátor srácok?


2015. jan. 26. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem bátor, hanem felelőtlen, és valszeg hiányzik egy kereke. De amúgy meg, többre mész ha pénzed van:)
2015. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez mitol batorsag? szamomra inkabb eszetlenseg, felelotlenseg es hasonlo negativ jelzok osszessege.


az extrem sport arra jo, hogy ido elott meghalj, bar olyan szempontbol meg jo is lehet, hogy legalabb szelektalodik a nepesseg.

2015. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval nem? :/
2015. jan. 26. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem batorsag, hanem ongyilkosjeloltseg...
2015. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a bátorság ha oda mersz menni egy neked megtetsző lányhoz bárhol. Az utcán, a szórakozóhelyen, a boltban, a buszon, a plázában, bárhol.


Az bátorság. Ez nem.


23/L

2015. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

boss, boss, miert gondolod, hogy az ilyenek bejonnek barkinek is?

volt-e mar sikered barkinel is?

2015. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van benne valami imponáló, de egyrészt nem ez alapján választok, másrészt meg nem igazán kéne pasinak egy ilyen, mert folyton aggódnék, hogy összetöri magát vagy esetleg meghal vagy ki tudja.
2015. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 szerintem aranyos hogy aggódsz a pasid miatt <3
2015. jan. 26. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:
én is aggódnék mindig :,):,) lány vagyok de egyszer kipróbálnám én is :) többször nem:)
2015. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!