Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni, hogy elmondja, hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Egy suliba járunk és szerelmes belém. Vagyis az apró jelek meg ahogy rámnéz abból nekem ez jött le.

Szeretném hogy elmondja hogy mit is érez. De az a baj, hogy ha rajta múlik, nem fogja soha az életben elmondani.



#szerelem #pasi #szint vallás
2016. ápr. 28. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
xD én vagyok az, hova jársz suliba:'D?
2016. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem mondod el neki? És ha ő is úgy érez?
2016. ápr. 28. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ezaz de félek a viszautasítástol pedig nem vesztenék semmit.., de lehet hogy te vagy az nem? hova jársz suliba??
2016. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kiskunhalasra

Van egy ismerősöm, akit 3-4x utasított vissza egy lány. Ugyanúgy beszélgetnek. Semmi sem változott köztük.

Csak tudni kell megbirkozni ha visszautasít.

Na, de szerinted hogy tudnám rávenni?

2016. ápr. 28. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
hát beszelges vele hivd el te valahova es más ne menyen mer a mifajtánk így nem lépne semit, és akor mond azt h jo volt vele, és teleg legyen jó:'D es akor máskor hátha elmer hívni ő:'D, de baker mier nem te vagy az igy könyeb lene:'D
2016. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Okés köszönöm:)

Nekem is sokkkal könnyebb lenne, nyugi :D

De gondoltam, hogy nem O vagy, mert elég ritka itt Del-Alfoldivel talalkozni :/

2016. ápr. 28. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
inen sincs it senki xd
2016. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szevasz enis kiskunhalasi vagyok :DD
2016. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Húzd ki belőle,én például mindent ki tudok az emberekből szedni,ha azt nagyon akarok

vagy ha neked sem semleges,lépj te(:

2016. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!