Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb lány de tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb lány de tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy-két lány a suliból akik tetszenek de idősebbek max 4-5 hónappal. 14 éves vagyok nem tudom hogy igazából mennyit számit de 183-4 70-80 kg körül vagyok! Szóval nem vagyok olyan nagyon dagadt se vékony.. azért van rajtam felesleg.. Nem vagyok olyan csúnya de szépnek sem mondanám magam.. Ilyen cukisabb arcom van. Van esélyem náluk? Nem beszélgettem még velük.. Csak messziről néztem őket.. Állandóan csapatban mennek esélyem se lenne odamenni és megkérdezni bármit.. Facebookon pedig nem nagyon szeretnék "csajozni" ha szabad ezt a szót használnom. Szóval hogy menjek oda hogy kezdjem el miről?

2016. ápr. 28. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En azt ertem de en nem talaltam ehez hasonlot es errol a velemenyt es a tanacsokat varom..
2016. ápr. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!