Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, de sosem fordult még elő velem hasonló... Elég mély ponton voltam, így a barátnőm kirángatott egy kicsit, kosármeccsre vitt. Első meccsem volt, NB1, a helyi csapat egy másik nagyváros csapata ellen. Az ellenfél csapatának egyik magyar játékosán szó szerint megakadt a szemem, innentől pedig képtelen voltam másra koncentrálni... eltűnt minden gondom hirtelen, azóta is csak ő jár az eszemben. Pár évvel idősebb nálam, sajnos 3 órányira lakik tőlem és közös ismerősünk sincs, fogalmam sincs hogyan, de meg szeretném ismerni. Lehet, hogy ez hülyeségnek tűnik, de sosem lehet tudni... mit javasoltok, hogyan érhetném el, hogy tudjon a létezésemről? Eltelt azóta egy kis idő, de nem jutott eszembe semmi amivel felhívhatnám magamra a figyelmet... :(

2016. ápr. 14. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmenni még egy meccsre? Vagy ráírni facebookon? Az a baj,hogy az ilyen fiúkba valószínüleg többen is beleestek már.
2016. ápr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
na egyszer lesz baratnom biztos nem viszem meccsre
2016. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A meccs jó ötlet lenne, bár messze van, de simán elmennék, csak a többezer ember között nehéz kitűnni.. :D egyébként nem vagyok ez a hősszerelmes típus, sosem estem még bele senkibe első látásra, ez most egyedi eset :) köszönöm a tanácsokat, valamit muszáj lesz kitalálnom!
2016. ápr. 14. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Arra nem gondolsz, hogy jó nagy a konkurenciád? Persze megint a népszerű sportoló tetszik, és nem a negyedik sorban lelkesen szurkoló srác, aki közben percenként rád nézett és téged figyelt, mert bejöttél neki.
2016. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok segíteni minek kommentelni? Nem azért tetszett meg mert népszerű vagy sportoló, semmi közöm egyikhez sem, hidegen hagy...
2016. ápr. 14. 00:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Most mondom, hogy számolj vetélytársakkal, ha már belevágod a fejszédet ebbe a nagy fába. Csak aztán ne érjen meglepetés, főleg, hogy frissen a négy fal közül szabadultál éppen, és rögtön az egyik legszembetűnőbb kandúrt pécézted ki. Annyira tipikus. :D Szívesen az észhez térítő felvilágosítást.
2016. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tudtok segiteni ..."


Tudod az észhez térités is segitség!

Mélyponton voltál?

Legyártottad a következő mélypontod!

Lehet, hogy nem tetszik amit irok.

De legalább reális!

2016. ápr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!