Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem csak en vagyok ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak en vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Na szoval.. Szeretek egyedul lenni, nem birom a tomeget, ha suliban vagyok azt varom egesz nap, hogy mikor mehetek mar vegre haza es lehetek egy kicsit egyedul a szobamban. Sosem voltam olyan, hogy na most akkor 10en leulunk lanyok es kibeszelunk mindenkit. Ebbol adodoan 2 baratnom van osszesen es akiket a legkozelebb erzek magamhoz, azok a tesoim. Egyebkent nem arrol van szo, hogy nem szeretek uj embereket megismerni, mert szeretek masokkal beszelgetni csak az is a gond, hogy a kornyezetemben konkretan alig van olyan ember, akivel megtalalom a kozos hangot, mert nem szeretem, hogy mindenki meg akar valtoztatni es azt kerdezgeti, hogy en miert vagyok ilyen meg olyan. Egyebkent ezek mellett tok normalisnak gondolom magam:D Rockot, metalt, J-rockot, J-popot hallgatok, imadom az animeket, a mangakat, szeretek rajzolni.. Meg ilyesmik es egyaltaln nem vagyok tomegp*csa, akikkel altalaban szinten nem ertek szot, mert en nem iszom, fuvezem, nem szeretem a tomeget. (Nem azert mert en vagyok a "jaj de jo kislany" csak egyszeruen nem erzek kesztetest arra, hogy ezeket csinaljam). Lehet azert vagyok ilyen, mert megviselt amiket apukam csinal(t) a csaladommal, de foghatom barmire, mert en ez vagyok, csak kicsit unom mar, hogy alig van ember, akivel szot ertek. Es nem azt mondom, hogy mindenki mas hulye rajtam kivul, mert ez egyaltalan nem igy van csak egyszeruen nem talalom a hozzam tartozo embereket.

Ja es 16L.



2016. ápr. 28. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ilyen vagyok. :)


Szóval nem vagy egyedül.

2016. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És így most megnyugodtál, hogy tudod, nem vagy egyedül?
2016. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen nyugodt vagyok en csak egyszeruen erdeklodom:D
2016. ápr. 28. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ember van :) Én fiú vagyok de én sem bírom a tömeget, inkább egyedül szeretek lenni, vagy a barátaimmal (kevés barátom van de velük szívesen vagyok). Szóval nem, nem vagy egyedül, és szerintem nem is kell hogy megváltozz :)


Amúgy az animéket én is szeretem :D

2016. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár ilyen barátnőt találhatnék... Én is pont ugyanígy állok hozzá a dolgokhoz én se szeretem a tömeget, nem szeretek még nagyobb bulikba járni sem és és hasonlóan gondolkodom az alkoholról és a fűről ( úgy gondolom nincs szükségem ezekre). 17/F
2016. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Firedoom ***** válasza:

Szimpatikus vagy!

Egy par eve én is teljesen ilyen voltam. Ma mar jobban betudok illeszkedni az emberek koze es egy jo kis haveri kort alakitottam ki magam kore. Bar nem vagyok egy nagy ivo, de nem vetem meg azt sem aki az. En is eljarok evi kétszeres rendszerességgel :'D Ami viszont Mindennek a koronája az egy jo baráti összejövetel a belsobb körökben. Azzal a kivételes 4-5 emberrel tudok fesztelenül elbeszélgetni bármiről. Es ilyenkor elokerulhet az anime, rock es egyebek :P

2016. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Még a kor is stimmel :D Hát tényleg nem könnyű hozzánk hasonló embereket találni, de nem kizárt. 16/L
2016. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én birnám a tömeget meg minden csak itt élek már kint kb 2 eve németbe itt teljesen más vagyok mint otthon magyarországon.Szóval ezt ugyertem h amikor szunetekbe haza megyek haverok cigi pia buli(persze csak mertekkel) es amikkor vissza jovok ide nemetbe egyedul vagyok kb nincs senkim de mar bele nyugodtam h itt kint tanulok formazom a jovom otthon pedig elem a maganeletem😁😄
2016. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!