Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiú haverokkal elmegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiú haverokkal elmegyek sátorozni (lány vagyok, de egyedül megyek velük, akkor ugye az nem gáz? :D Mármint nagyon jóban vagyok velük, (ők mind 14-15 évesek.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon is gaz... nem tudhatod kibe mi lakozik, csak hiszed hogy kiismerted oket... nem sorolnam fel hogy milyen negativ kovetkezmenyekkel jarhat.. ha van eszed, akkor hasznald is.
2016. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


hogy-hogy csak egyedül mész, mint lány?

2016. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
1. Ez hülyeség. Most mondta, hogy haverok, nagyon jóban vannak.. Ez annyira diszkriminatív. Ugyanannyira rámászhatna egy keményebb leszbikus lány is.. Semmi cink. (22N)
2016. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy megerőszakolják a 14 évesek.

Meg amúgy sem engednék el őket egyedül...


Nem kell ezen agyalni, nem lesz belőle semmi. :D

2016. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok,de tényleg csak haverok,van akit kölökkorom óta ismerek... :P
2016. ápr. 26. 22:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak mert a szüleim elutaznak 2 napra, a bátyám meg áthívta a bnőjét úgyhogy a fiúkkal elmegyünk sátorozni "mert mér ne?" alapon... XD ja am anyuék nm tudják....
2016. ápr. 26. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Az úgy viszont nem jó, ha szüleid nem tudják. Mindenképp mondd el nekik, ha elmész...
2016. ápr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd mesélj. :D
2016. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!