Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akinek bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akinek bejön a pocak egy fiún?

Figyelt kérdés

Van olyan lány, akinek előny, ha a fiúnak van pocakja? Milyen mértékig?


19/F



2016. ápr. 29. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nincs. Főleg, ha a lány szeret sportolni.
2016. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
A huszonéves csajok között vannak ilyenek, de azok meg már nem tinik...
2016. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1-esnek üzenem, hogy sportolok, de ennek ellenére bejön, a kérdezőnek pedig azt, h szerintem elég sok ilyen lány van


20/L

2016. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyi, hogy nem von le. Az, hogy jó alakja is van egy pasinak, az már az "extrák" közé tartozik, nem lényegi szempont. Csak annyira ne legyen se sovány, se husi, hogy sajnáljam. Ahhoz nem tudnék vonzódni.
2016. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismét #1 akkor kár izgulni, ha sportolsz.
2016. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne teljesen, de azért legyen lapos hasa. 24/L
2016. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm (16 éves) szereti a szőrt, a szakállat a férfias külsőt és a puha hasat szóval a macis alkatot.:)
2016. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!