Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nekem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nekem nagyon bejön és "Kavarunk" megmondjam neki hogy én többet akarok?

Figyelt kérdés

16/l

Mit tennétek a helyembe? Vele vagyok és érzem hogy meg akarom csókolni érzem a lepkéket. Mindenki előtt úgy viselkedünk mintha együtt lennénk mondták is már hogy Gratulálok és mondta rá hogy nem vagyunk együtt. meg mondjam neki hogy én szeretnék komolyabb kapcsolatot vagy maradjak ennél a kararásnál vagy meg kérdezzem tőle hogy "barátság extrákkal"



2016. ápr. 24. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki ha többet érzel
2016. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen barátság extrákkal? Szét akarod tenni a lábad neki??
2016. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem szét tenni a lábam hanem nem komoly kapcsolatot. ahol ugyan ugy foglalkozhatok más fiukkal is csak mégis vele lenni
2016. ápr. 25. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: Ilyen hülyeségbe komoly és normális ember nem fog belemenni..... hogy jut ilyen eszedbe???
2016. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek...
2016. ápr. 25. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy legyél vele, vagy legyél másokkal, de akkor őt ne szivasd.
2016. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De en vele szeretnek lenni kapcsolatilag is meg szexualisan is. De nem tudom hogy o is akarja e mind a kettot vagy csak a szexualisat. Lehet hogy csak jatsza itt nekem a szepet a fiu hogy megfektessen. Ezt hogy deritsem ki? Mert ha ra kerdezek hogy mit akar annyit mond hogy engem. De nem tudom hogy ez igaz e vagy csak meg akar fektetni
2016. ápr. 25. 23:45
 8/9 anonim ***** válasza:
16 évesen te ne akarj még senkivel szexuálisan együtt lenni...Ilyen korban max. néhány hónap járás után, de te már máris nekiesnél.
2016. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már lassan 2 honapja kavarunk

Csak lepnk kene valamerre

Vagy vele vagy nelkule nem?

2016. ápr. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!