Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány osztálytársam jol kijovunk stb, de van barátja mit tegyek? Ha kérhetek rendes komit

Figyelt kérdés

Keressük egymás társaságát, beszélgetünk stb, az elmúlt időben többet voltunk egymás társaságában es nagyon,meg kedveltem,de igy hogy barátja volt azt mondták hagyjam es akkor probaltam elfelejteni,kerülni de nem ment! (igazabol ezt a kérdést mar fel raktam 1szer, es sokan azt mondták hogy akkor várjak míg szakítanak)

Es most szakítottak kb 2 napja! Na most mit csináljak??



#szerelem #párkapcsolat #tarskersesi problémák
2016. ápr. 29. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

"Jol kijovunk de van baratja"

"kb 2 napja szakitottak"


Na most akkor mi a kuki van?

Ha szakítottak akkor hajts rá, ha nem akkor hagyd...

2016. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi 😊

Szakítottak! Tutti :)

2016. ápr. 29. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne itt gyakorin kérdezgesd, hogy mit tegyél, mert nem tudjuk eldönteni, hogy valóban tetszik-e neked annyira, hogy megkockáztass egy barátságot, azzal, hogy ráhajtasz.


Ha gondolod hívd el randira, valószínűleg igent fog mondani, ha jól kijöttök, aztán döntsd el a randi alapján tetszik-e még neked!


Sok sikert!:)

2016. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és velem is előfordult ilyen nem is olyan régen hogy szakítottam a barátommal és rám hajtott a legjobb fiúbarátom de az volt a baj h én még mindig szerettem a barátom akivel szakítottam és nem akartam senkivel se összejönni főleg nem az egyik legjobb fiu baratommal na mindegy az a lényeg hogy még ne hajts rá ha csak 2 napja szakítottak nem hiszem hogy örülne neki😁most törödj vele leginkább meg írj neki ha szomorú akkor vigasztald varj ugy kb 1-2 hetet és utána ráhajthatsz és majd meglátod mit szól sok sikert☺
2016. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NE CSINÁLJ SEMMIT!


Még ne! 2 napja szakítottak és te máris ráhajtanál?! Ilyet sose tegyél. Nem csak elszalasztod az egyetlen esélyedet, hogy elhívd randira meglepetésszerűen de még az is lehet, hogy érzéketlen parasztnak fog gondolni. Lehet, hogy nem vagy az. Nem mondom, hogy az vagy.


De ha egyszer 2 napja szakítottak nem mész oda rögtön, még ki kell hevernie a szakítást. Várj legalább 2 hetet, de ha hosszú kapcsolatról volt szó akkor még az is kevés lehet. Mérd fel, hogy mennyire zaklatott a lány a szakítás miatt és ha kicsit megnyugodott akkor cselekedj.

2016. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Soksokkosokos válasza:
Ne várj, inkább hajts rá, mert különben valaki más le fog csapni rá, és kezdődhet előlről.
2016. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!