Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány osztálytársam! De van barátja mit tegyek? Pls

Figyelt kérdés
Jó kijovunk egymással, beszélgetünk, szoktuk keresni egymás társaságát a suliban, de itthonról meg nem mertem ra irni azert mert nem tudom mit szólnának a barátnői hogy ra irok de van pasija a barátnői am az osztálytársaim es lehet kibeszelnenek... ilyesmi. A lányba szerelmes lettem nem tudom kiverni a fejemből. Az utóbbi időben többet voltunk egymás társaságában, 1-szer mar bele ült az ölembe de ak csak 1 barátnője volt ott aki nem szolt semit De mit mondana a többi ha ra irok fb, a suliban merek vele beszélgetni de ott sem anyira! mert mindig ott van az 1-ik,barátnője. De van pasija, majd azt írják hagyam de nem tudok mert még rosszabb!! amugy sokan bele mennek ilyen helyzetbe es elcsabitjak a csajt es megis utana Boldogok lesznek van 1 pár ismerősöm aki ilyen. Pls Segítsetek mit tegyek?? köszönöm előre is
2016. jan. 30. 18:18
 1/2 anonim válasza:
Nagyon aranyos vagy,hogy ennyit gondolsz egy lányra. Szerintem ne idegeskedj fb való beszélgetéstől,mivel elkezdheted azzal,hogy lemaradtál órán és áttudná e küldeni az anyagot. Onnan már könnyebben tudsz vele beszélgetni, és nem is lenne feltűnő.
2016. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele nyugodtan facebookon szerintem.

Annyi hogy ne csábítsd el a pasijától. Szétmennek maguktól is előbb vagy utóbb.

Ha meg megpróbálod elvenni tőle, lehet hogy nem tetszik a lánynak.

2016. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!