Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor mondjátok azt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor mondjátok azt egy lányra, hogy liba?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni olyan jellemzőket, amik az ilyen lányokra igaz?

Ha gondoljátok a korotokat is leírhatjátok :)


Köszi előre is! :)



2016. ápr. 29. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
idióta, buta, tetteti magát
2016. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Buta... Tipikus esete. (rád mondták?)

15F

2016. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Papi Gonzales ***** válasza:
ha gágog
2016. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én soha. Nem értem, ha valaki hibázik valamiben, amit ő is tud, miért kell lehülyézni, lebutázni, totál semmi értelme.


17F

2016. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


#2: Igen, beletrafáltál...rólam mondta nevetgélve egy srác a haverjainak, hogy: "Na nézzétek megjött a liba" csak nem tudom, hogy miért. Mert nem is ismernek, még egy szót sem beszélgettem velük. Nézegetni szoktak, de úgy nem foglalkozok velük. Néha véletlenül összeakad 1-2-vel a tekintetem és ennyi. Normálisnak tartom magam és nem játszom a hülyét...Jó, a barátnőimmel mindig megvan a hülyülés, de alap szinten. Szóval nem az van, hogy vihogunk össze vissza, mint a vad hiénák. Ha összességében nézem 4-es az átlagom, ezért nem gondolom, hogy annyira sík hülye lennék, hogy megkapjam a 'liba' jelzőt. Nem teszem ki semmimet...normálisan, csípőficam nélkül megyek. Felhívni se szeretem magamra a figyelmet. És most zavar, hogy ezt mondták rám, mert tényleg nem értem, hogy miért kellett a fejemhez vágni.

2016. ápr. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!