Kezdőoldal » Otthon » Kert » Budapesten van valahol állatsi...

Budapesten van valahol állatsimogató? A margitszigetit ne mondjátok!

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A Fővárosi Állatkertben is van egy udvarrész, tele háziállatokkal, amiket lehet simogatni.
2014. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
jó, de kicsit olcsóbbra gondltam, nem egy állatkerti belépőre, kimondottan, csak háziállatok
2014. jún. 25. 21:07
 3/22 anonim ***** válasza:
Nincs máshol.
2014. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kimész egy lovardába a gyerekkel, ott ingyen simogathatsz lovat, pónit, nyulat, juhot, kacsát, akármit. Talán tehén és sertés nincs vagy nem meglözelíthető. Én a XVII. ker. Helikopter lakópark mögött és a XVI. kerületben a Rákosi út- Szilas pataknál tudok ilyet ahol ilyenért szerintem biztos nem kérnek pénzt.
2014. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát ha Budakesziig hajlandó vagy elmenni, akkor ott a Vadaspark. Asszem Moszkva térről megy busz arra, talán 22-es, nem bizti.
2014. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem vadaspark, nem állatkert és nem lovarda kéne, csak egy hely, ahol lehet kutyát cicát simogatni, esetleg vannak csibék, vagy nyuszik.
2014. jún. 26. 07:59
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a kétmilliós fővárosban erre nincs igény. Százezer gyerek nő úgy fel, hogy csak képen lát állatokat, míg falul minden nap látnak a gyerekek jó esetben.
2014. jún. 26. 08:01
 8/22 anonim ***** válasza:

Azért írtam a lovardát, mert sok esetben (10-ből 7 esetben) van ott cica, kutya és csirke is. Nyilván nem a Kincsem parkra gondoltam. Ha nincs lovarda, külön ilyen helyet nem tartanak fent. Csak egy példa:


[link]


"Halastavunk környezetében megtalálható állatfajok még: vadkacsa, tanyasi csirke, tyúk, kakas, házi galamb, pulyka, pulykakakas, házi cica, és egy pár kutya."

2014. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kutyát és cicát? Ahhoz nem kell falun élni, fogadjatok örökbe és tartsatok otthon.
2014. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy jó állatorvosi váróteremben van minden...
2014. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!