Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szerelmem akivel már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szerelmem akivel már 3 hete járunk minden nap chatelünk csak mindig ugy kezdjük a beszélgetést hogy SZIA MIZU? És sztem ez uncsi

Figyelt kérdés
Valami ujat szeretnék
2016. ápr. 30. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért van ez mert úgymond már csak "kényszerből" chateltek. Nem muszáj ám chatelni a szerelmeddel. Én rengeteg barátommal chatelek nap mint nap de mi nem is köszönünk úgy hogy pl: 'szia mizu? Annyit szeretnék kérdezni hogy van e nálatok tej mert kell a sütibe és itthon elfogyott, ha van átmehetek kölcsönkérni kicsit? Köszi!' Naaa nem mi így nem csináljuk :D csináld így: 'hallod megyek át hozzád tejért 5 perc ottvagyok' jó ezek csak példák nyílván de akkor is,nem kell mindig mizuzni meg ilyenek csak akkor beszéljetek ha valami konkrèt dologról szeretnétek is beszélgetni, feleslegesen nem kell mert akkor megunjátok hamar egymást.
2016. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abbol szakitas lesz. Mar bocsanat. En is igy voltam az exemmel. Aztan a kapcsolatunk utolso "oraiban" mar igy beszelgettunk kb es nem is beszeltunk. Aztan felhivtam es szakitottam.
2016. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cső csumi csá mi a pálya?
2016. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!