Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó, vagy rossz, ha állítóla...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó, vagy rossz, ha állítólag "fura" vagyok? Lehet esélyem így bárkinél is?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja rám, hogy fura vagyok, meg a fiú osztálytársaim húzzák a szájukat a hátam mögött, de közben meg előttem ott jópofiznak, és tök jól elvagyunk. Amúgy azt nem mondják, hogy miben vagyok olyan különös... És én sem igazán tudom, de ez így rossz érzés, mert sokan ezért nem kedvelnek, mert állításuk szerint "fura" vagyok. Pedig én egészen "normálisnak" tartom magam. Olyan vagyok akár a többiek. Hülyeségeken röhögök, de tudok komoly is lenni, szeretek a barátaimmal lógni, általában közvetlen vagyok az emberekkel, de nem túlságosan, szóval csak ezek az átlagos dolgok.. Talán annyi, hogy picit érzékenyebb vagyok, mint a mások, de ettől gondolom még nem leszek olyan fura, mint ahogy azt annyian állítják, köztük egy csomó lány is.. És emiatt kerülnek engem, úgy érzem. Így lehet esélyem bárkinél is? Meg egyáltalán, mi bajuk lehet velem? A fura az tényleg ilyen rossz jelző volna?

2016. ápr. 30. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Akárhogy lehet ezt érteni, de ha baj nincs, örülj neki, ezek szerint nem vagy tömegszériás.
2016. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát baj az nincs, csak akkor sem értem ezt az egészet. Meg rosszul esik, hogy engem ezért inkább kerülnek.. És nem igazán kedvelnek, persze ha úgy hozza a sors, elvannak velem. (Most úgy általában az emberekről beszélek, mert van néhány közeli barátom, velük jól elvagyok, bár Ők is mondták rám, hogy nem tudnak rajtam kiigazodni... Fogalmam sincs, hogy értsem ezt, pláne, hogy én tökre átlagos, normális lánynak érzem magam..:D)
2016. ápr. 30. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt ha csak néha kapod meg, az nem feltétlenül jelent rosszat, legalább van benned valami egyéni. Jobban kéne téged ismerni ehhez, hogy így meg lehessen mondani, mitől van, de az sem mindegy, hány éves vagy, lehet kinövik és elmúlik.
2016. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és igazából ezt eddig szinte mindenkitől megkaptam, akivel kicsivel többet is beszéltem... Amúgy köszönöm a válaszokat:)
2016. ápr. 30. 23:06
 5/8 anonim válasza:
47%
Nem hiszem hogy fura vagy, de ezt ki lehet deríteni. Az első lépés: gyakran tékozolsz ?
2016. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez el fog múlni, pár év, és akik a barátaid, örülni fognak, hogy nem vagy sablonos :)

#1 és #3 voltam.

2016. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 Nem gondolom, hogy gyakran tékozolnék. (Mondjuk nem biztos, hogy jól értettem a kérdésed:D)

#6 Remélem majd kinövik. Amúgy ez fura, mert én tényleg nem érzem magamban azt, amit mások bennem látnak..:D De köszönöm még egyszer:)

2016. ápr. 30. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak simán máshogy látod a dolgokat. Én is állítólag ilyen "furcsa" vagyok egyébként, ezt megkapom akkor is, ha barátokkal viccelődök, ha szülők oltanak, de alapból szerintem ez inkább pozitív, szóval ha mondják is, maradj ilyen :D

Egyébként 21/F és továbbra is #1 :D

2016. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!