Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért emelik piedesztálra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emelik piedesztálra az átlagos vagy csúnyácskább nőket, mert állítólag jobb a személyiségük? Miért gondolják az emberek, hogy a jó külsőhöz csak rossz belső társulhat és fordítva?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon is sokan beszélnek úgy a szép nőkről, mintha az ördög felszínes fattyai lennének, akik csak a férfiakat akarják kiszipolyozni, a kevésbé szép nőket meg valami angyalnak állítják be, holott a külső-belső ilyen módon egyáltalán nem függ össze.
2015. júl. 3. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ritkán értek egyet a kérdezőkkel, de veled egyet értek.
2015. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
álltalánosítás ! ismerek jó nőt aki top 10 csaj de valami bunkó alpári a stilusa! de ismerek szintén top 10 csajt aki kedves aranyos nem kell mindenkit 1 kapta fa alá venni
2015. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem függ össze,de ha azt veszed,a szép nőket is piedesztálra emelik sokan,és könnyebben érvényesülnek az életben,mindegy,mi van belül,csak dekoratív legyen.Ez egy felszínes világ,és ez oda-vissza igaz.
2015. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
2.Mindig mást mondasz, nem vagy következetes.:p
2015. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, általánosítás, de az esetek 70-80%-ában igaz. Az oka pedig, hogy a sok dicsérettôl egyes szép nôk egója nagyon magas lesz. De mondom, ez csak általánosítás, rengeteg a kivétel.
2015. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

A jó külsőhöz rengeteg rossz belső tulajdonság párosul, nézzünk csak néhányat:


Jó külső >>> több befektetett munka, és több az elismerő visszajelzés >>> egyre nagyobb önbizalom >>> sokan átesnek a ló túlsó oldalára >>> nagyképűek, beképzeltek, lenézőek lesznek >>> személyiségtorzulás.


Jó külső >>> "miért kezdeményezzek én, ha minden ujjamra 10 pasi jut, majd én válogatok kedvemre" >>> sok hapsi esetén a legjobb tulajdonságok összeválogatása >>> egy nem létező ideállá összegyúrása >>> teljesíthetetlen elvárások >>> személyiségtorzulás.


Jó külső >>> nagyobb sansz az egoizmusra, nárcisztikus személyiségzavarra >>> megváltozni nem akarás, "én így vagyok tökéletes"-szemlélet >>> "alkalmazkodjanak hozzám, fogadjanak el olyannak, amilyen vagyok"-szemlélet >>> személyiségtorzulás.


Jó külső >>> "nekem csakis a legjobb pasi jár"-szemlélet >>> ismerkedésnél általában azonnal a hibákra utaznak ezek a nők >>> sokan tesztelnek is >>> játszmázásokba, taktikázásokba beleőrülés >>> személyiségtorzulás.


Jó külső >>> még több ember számára megfelelési kényszer >>> hazudozásra való hajlam >>> személyiségtorzulás.


Jó külső >>> automatikusan horribilis elvárás az egzisztenciát illetően >>> "jó csaj vagyok, nyaranként Ibizán a helyem, mert nekem ez jár egy pasitól"-szemlélet >>> ha nincs nyaralás, akkor bosszúból megcsalásra való hajlam >>> személyiségtorzulás.


Jó külső >>> azaz aduász kártyalap a pakliban, ugyanis "rettegjen csak a pasim, hogy bármelyik másik férfi miatt otthagyhatom"-szemlélet >>> megcsalásra való hajlam >>> személyiségtorzulás.


Na ezek miatt nincs szükségem a szép nőkre. A szép arcú, bombatestű nők 99%-a ilyen.

2015. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
egyetértek utolsó
2015. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ez általánosítás, a belső ugyanis nem függ a külsőtől. DE! Az is igaz,hogy a mai világban másképp szocializálódik már gyerekkorától egy szép lány és másként egy átlagos vagy csúnya. Gondold végig.
2015. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha csinos vagy, és okos is, akkor mit zavar? akinek nem inge... csak gondolkozz el rajta, ha esetleg többször is lehülyéznek, h mekkora a valóságtartalma, és tegyél ellene, ha tényleg úgy van. :)
2015. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre több meglátásom is van:

Egyrészt a többség számára az átlagos (vagy általad csúnyácskának, általunk átlagosnak vélt) nőkre van esély, így jobban jár az ember, ha eleve ezt a típust keresi, és csorgatja a nyálát egy igazi topmodellre, közben pedig "beéri" egy átlagos lánnyal.


A másik megjegyzésem, hogy kétféle csinos lány van. Az egyik természetesen csinos, ők az abszolút ideálisak, a másik pedig az a lány, aki akár csinos természetesen akár nem, de látszik rajta, hogy gigantikus mennyiségű munkát öl magába a ruházkodástól a fodrászon, sminkesen, szoláriumon át, az ilyen típusú nőknél viszont tízből kilenc esetben jön valamilyen furcsa személyiség torzulás is, akinek az a legfontosabb, hogy éppen passzol e az outfitje a sminkjéhez, vagy megcsináltassa e az ajkait vagy sem, az ritkán áhított a normálisabb pasik körében.

2015. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!