Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetekben kell a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben kell a lánynak kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
Fiúk!Ti nyomulósnak tartanátok egy lányt,ha ő kezdeményezne?

2016. máj. 1. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Örülnék neki.
2016. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kelleni éppen nem kell, de ha csak vár, akkor elég kicsi az esélye, hogy pontosan az az egy fiú próbálkozik be nála, aki neki tetszik és nem bármelyik más.
2016. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. akkor, ha tetszik neki egy fiú. Más esetekben mi értelme?
2016. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülnék neki.
2016. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pl. ha nem ismerik egymást... Nem is egyszer tapasztaltam , hogy már a bugyi is lucskos annyira tetszik neki a srác de ha ne adj isten élőben meglátja akkor elfut/elbújik nehogy észrevegye a kiszemelt példány. :D

Sosem fogom megérteni ennek mi értelme...

Szóval azt akartam kihozni ebből ha tetszik egy fiú de ő nem ismer téged, nem is látott még (akár a fenti történet miatt) akkor nyílván neked kell kezdeményezni. Viszont ha ismer, dumáltok stb akkor általában a férfiak kezdeményeznek. Nyílván ha tetszik nekik a nő.

2016. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Köszönöm szépen válaszod,igazán hasznos volt!:D

2016. máj. 1. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!