Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ezekben az esetekb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezekben az esetekben hazugságnak számít vagy "megkímélésnek"?

Figyelt kérdés

1. Nem mondta el hogy félrelépett 1x (csók) mert félt hogy szakítok vele és veszekedni kezdünk.

2. Nem szakított velem miközben nem szeretett ezáltal több hétig húzta az agyam mert talán nem akart megbántani.

3. Korábban smárolt előttem pár sráccal bulikban de ezeket azért nem mondta el mert félt hogy bizalmatlan leszek vele ha buliba megy.

Szerintetek?



2016. febr. 28. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez megcsalás eltitkolásának számít

2. félt, hogy megbánt

3. Nem számít milyen volt előtte, az számít most milyen.


Véleményem: 3. Pont lényegtelen, viszont az, hogy megcsalt,,félrelépett" nevezzük akárhogy, az rajtad múlik, hogy megbocsájtasz-e,

viszont ha nem szeret akkor mit számít a többi..

2016. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom igazán, hogy a hazugság semmilyen esetben sem egészséges nekem, vagy a kapcsolatoknak.

És azt bármilyen esetben erősen elhiszem, hogy aki hazudik nekem, az nem föltétlenül szándékozott rosszat tenni nekem, szeret engem meg ilyen létfontosságú szempontok.. De számomra attól még tökéletlennek számít a kapcsolat, és számon tartom a "megkímélő hazugságokat", attól, hogy szeret(t)em a párom.

Attól még a párkapcsolatnak segíteni kell a működését, nem elbizonytalanítani, így senkinek sem kell csodálkoznia, ha csökken a bizalmam, mindenféle kifogásos hazugság után.

Lehetek elnéző, de attól még leírja a kapcsolatot minden, amit tesznek benne.

2016. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!