Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 hónap után mit engedhetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I am Nephilim kérdése:

4 hónap után mit engedhetek? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal, de még csak a bugyimon keresztül engedtem neki a simogatást. De mostanra már nagyon vágyakozom, h beljebb nyúljon mégsem merem, hátha túl korai..

17 éves vagyok lány, ő 16.. Nekem ő a 2.barátom, neki én vagyok az első, de még szűz vagyok..

So, ez érdekelne,h nem túl korai-e, és kb. Hány hónap után normális az első ujjazás, vagy sex? Mi engedhető meg 4. Hónap után?!

Már 2 éve ismerjük egymást, de csak barátkoztunk.


Értelmes válaszokat, köszönöm!



2016. máj. 2. 11:39
 1/8 A kérdező kommentje:
*mindketten szűzek vagyunk
2016. máj. 2. 11:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szexszel várjatok még egy-két hónapot, az ujjazás mehet :) meg a nyalás/szopás.
2016. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. máj. 2. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy, azt engedsz amit te szeretnél, vannak akik már 2-3 hónap után lefeküdtek, és ennyi idősen már az se korai, mindenki olyan tempóban halad ahogy nekik kényelmes
2016. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. máj. 2. 12:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
várj még egy hónapot. addigra annyira túlcsordulnak már az èrzelmed hogy akarod õt. de a mélyvíz elôtt azert probaljatok ki az elôjátékot ;)
2016. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Az teljesen normális, ha megkívántad. Baj lenne, ha nem. Viszont tedd fel magadnak a kérdést, hogy reggel meg fogod bánni? Azért teszed, hogy bebizonyíts valamit? Azt hiszed, mindenki ezt csinálja? Azt hiszed, a szex egyenlő a szerelemmel? Nem akarod, hogy megváltoztassa az életed? Azt várod, hogy tökéletes lesz? Belehalsz, ha nem lesz tökéletes? Alig várod, hogy elmondhasd valakinek? Azt gondolod, hogy ezzel tartozol valakinek? Reméled, hogy senki sem fogja megtudni? Halálra rémülnél, ha a szüleid megtudnák? Alig várod, hogy a szüleid megtudják? Nem vagy abban az idegállapotban, hogy csak világosan gondolkodj? Azt hiszed, ez összetart benneteket? Azt hiszed, ettől jobban fog szeretni? Vagy ettől majd ő fog megszeretni?


Szerintem túl korai. Gondolom, nemcsak szexre kelletek egymásnak, hanem a többi testrésze, netán a személyisége is magával ragad. Senki idegenre nem tartozik, hogy mikor fekszetek le (bocsi, de a szüleid nem idegenek, és érdemes hallgatni rájuk, főleg ha ők tartanak el téged).


Én azt gondolom, hogy ha szeretitek egymást és meg tudjátok beszélni (elég bátor vagy, hogy felhozd a témát (vagy nem is olyan mély a kapcsolatotok?)), akkor őrizzétek meg egymást a házasságig egymásnak. Ha egymáséi maradtok, senki nem fogja elvenni tőletek a másikat. Ha pedig netán nem illetek össze, akkor nem fecséreltétek el a saját és a másik szüzességét.

2016. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rá számíthatok, mindig mindent megbeszélünk egymással. Az elején én voltam az, aki tartózkodott a mélyebb beszélgetésektől, de mindig mondta,hogy jobb megbeszélni a dolgokat, amik bántanak, mint hogy magamba tartanám.. És azóta minden témát megtudunk beszélni, akármennyire kényes..

Köszönöm, hogy leírtad ezt a sok kérdést, az olvasásuk közben megválaszoltam magamnak a dolgokat és máshogy látom már..

És persze,hogy nem arra kell. Imádom őt ahogy van. Mindenestül.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2016. máj. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!