Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 honap utan lefekudni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honap utan lefekudni a baratommal?

Figyelt kérdés

Ket honapja vagyunk egyutt es mar lefekudtunk egymassal, igazabol elegge nagy a "szexualis feszultseg" kettonk kozott, de azt nem mondanam, hogy hű, de nagyon szerelmesek vagyunk egymasba. Szerintetek ez mennyire elitelendo?

Elegge rahangolodtunk egymasra, mintha mar 1000eve ismernenk egymast. Szoval nem tudom, nem erzem bajnak, hogy ilyen gyorsan haladunk. Szerintetek?

18/l


2016. márc. 15. 14:42
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezt bárki megítélheti, csakis ti. Ha te nem érzed korainak akkor mással nem kell foglalkozni. Mi a barátommal egy hónap után feküdtünk le, 16 évesek voltunk és nekem ő volt az első. Eleinte én is kicsit korainak tartottam, de 4 éve vagyunk együtt, szóval... :D nektek pedig hajrá! :)
2016. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, de a leírtak alapján nem kellett volna (még) lefeküdnöd vele..
2016. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!