Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk? Tik megtennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Tik megtennétek?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj barátnőtök a suli kezdete óta olyan felsőket hord ami lelóg egész a fenékig és eltakarja azt de melegebb idők jönnek és olyan felsőket hord hogy lehet látni a fenekét és jó feneke van akkor megfognátok?

2016. máj. 2. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg hát, max kapok egy taslit, de megéri.
2016. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, nem vagyok egy t.ahó paraszt (csak így engedte kiírni, bocs :D)
2016. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 nembaj:D
2016. máj. 2. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
szereti a tik a meggyet....
2016. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem vagyok tini, de sosem fogtam meg más csaj seggét. Aki meg így csajozik az elég tahó és ne csodálkozzon hogy nem lesz nője. Aki meg ezt élvezi az meg lelki szegény és degenerált. Inkább szerezzen nőt és annak a seggét fogdossa.
2016. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Orulnel neki mi?
2016. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 nem mert fiú vagyok😂😂😂
2016. máj. 2. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 ezt én akartam írni.XDD
2016. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne csináljátok bármennyire is meg kísért titeket ne fogjátok meg mert a tökötök bánnya :( tudom.. és az nap nem lesz hoki sem... :( :) XDDD
2016. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!