Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Megtennétek ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megtennétek ezt a barátnőtökért?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök szeretne összebújva mesét nézni akkor,megtennétek a kedvért vagy inkább húznátok az orrotokat? Én egy olyan barátra vágyom amivel mesét nézve összebújva vagy akár rajta feküdve nézhetném álom pasi lenne.Ha ezt ezt nekem valaki megtenné akkor szét szeretgetném. De nem is ez a lényeg,hogyha a csajotok/barátnőtök szeretne mesét nézni akkor ti néznétek vele vagy nézze egyedül?
2016. ápr. 20. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mesét:D
2016. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, akkor azért sokat megtennék. Ez szerintem nem tartozik a kibírhatatlan elfoglaltságok közé, kivéve akkor, hogyha minden nap kellene.
2016. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Spongyabob kockanadrág!:-D
2016. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Simán! Én örülnék neki!
2016. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

*Akivel, az amivel-t tárgyakra szoktuk használni, egy barátot viszont nem mondanék tárgynak. :)


Egyébként igen, szívesen néznék vele, bár az enyém a horrort szereti... 😨

2016. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megtenném. De egy teletubbinál vagy egy dóra a felfedezőnél azért màr megállnék😂
2016. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én igen.
2016. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
En meg szoktam tenni.
2016. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia:) nekem ebben semmi kifogásolható nincs:) ha ezt szeretné, ez lenne:) én bírom is az ilyen gyerekes, bújós csajokat;)
2016. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Siman.
2016. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!