Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy bejöjjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy bejöjjek bárkinek is? 12/L

Figyelt kérdés
Jövőhéttől új iskolába megyek, és nagyon szeretném, hogyha jó benyomást keltenék. Az előző iskolámban senkivel nem jártam, és senkinek sem jöttem be tudomásom szerint, de ebben a suliban szeretnék népszerűbb lenni és tetszeni a fiúknak.. tudom, ez elég hülyén hangzik, de a régi osztályomban mindenki járt már valakivel.. és az új suliban elég sznob emberek járnak ahogy hallottam, és félek hogy kiközösítenének.. Légyszíves trollok kíméljenek :)
2016. máj. 5. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj pár évet.
2016. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy egy kapcsolathoz, ahol nem lennétel kicikizve. Ez a korosztály elég éretlen, és előszeretettem cs_szegetik azokat akiknek van barátja/barátnője.
2016. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

"Légyszíves trollok kíméljenek :)"


Most önmagadtól tiltod magadat?

2016. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kérdésed csak a kérdés címét vagy mi a neve, de csak azt tudom mondani hogy várj még minimum 3-4 évet ha nem többet, 12 évesen ne akarj te senkinek bejönni mert még korai ilyenen gondolkodnod.

És ne vedd sértésnek, mert sok ember annak venné, de ez tényleg így van :)

2016. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!