Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom akivel nagyon jóban vagyok. Tudom, hogy ki tetszik neki amit nem értek mert sokkal jobbat is kaphatna, de nem is ez a lényeg hanem hogy tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 20:36
 1/4 anonim válasza:
Mond meg neki hogy tetszik vagy döntsön a fiú
2016. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AnneKim válasza:

Szia!

Amennyiben bátor vagy ismertesd vele a másik fiú rossz túlajdonságait.

Ha közelecninszeretnél felé akkor pl: mosolyogj rá szerelmesen,vegyél neki rózsát v. Egyéb alródágot. Ha elég jól ismered akk vegyél olyat ami esetleg a kedvence. Vagy esetleg hívd randiznk. Vagy ne mond neki h randj hanem csak menyetek el hülyűlnknés érezze jól mabát.

Sőt ha olyan bátor vayg akkor egy szép hejre vidd el fokozd esetleg egy szál (kedvenc) viráával és ha ennél is bátrabb vagy ovatosan fogd meg a tarkóját, közeleggy lassan felé de egész végig nézz a szemébe és ettől tudod h akarja vagy nem, éés ha engedi csókold meg lágyan és hosszan!

Ez olyan fílmbe illő és minden lány egy ilyenre vágyik. Biztos örűlne neki 😃

Ha esetleg mégse sikerűlne teljesígenednvalamelyiket akkor v. Nem egymásnak lettetek teremtve v. Késöbb rájön h te ott voltál mellette még akkor is h végig kellett nézned h azzal a fiúval van. És rájön h téged szeret.

Remélem hasznos lessz a számodra a válaszom.

Sok sikert! 😉

Azt még megkérdezhetem hány éves vagy? 😃


16/L

2016. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A ertem szóval filmbeli pasit akartok kedves utolsó .. Értem már miért kell minden lánynak a leges legjobb.

Köszi végre ertem.

2016. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva leszek 17
2016. máj. 6. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!