Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú lány barátság? És ha nem miért nem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Istenem, ez 9999999999 adik ilyen kérdés
2016. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért is ne létezhetne? Nem mindenki akar minden ellenkező neművel összejönni.
2016. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Főleg ha saját nemukhoz vonzódnak. Am baromság ez h nem lehet barátság fiú és lány közt.Hisz nekem is van fiú barátom.
2016. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze. Semmi kizáró oka nincs. Hülyeség, hogy "az egyik mindig többet érez". Ugyan miért lenne így? Mert egyesek csak olyan fiú-lány barátsággal találkoztak, ami sajnálatból született, mert a lány (vagy fiú) úgy pattintotta le a másikat, hogy legyenek inkább barátok? Nem mind ilyen: sok fiú-lány barátság működik úgy, hogy mindkét fél kapcsolatban van.

Ha pusztán a nemi vonzalom lehetősége kizárná az ilyen barátságokat, akkor pl. egy biszexuális embernek alapból nem is lehetnek barátai.

2016. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdés vonzza az értelmileg sérült embereket, akik csak a válaszolókat tudják privát üzenetben zaklatni, de a kérdéshez nem tudnak hozzászólni. Egy ilyen engem is megtalált.
2016. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha igen miért nem?
2016. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. a #4-nek üzenném hogy a logikádat nem értem :D egy biszexuálisnak miért ne lehetne barátja? azt írtad a nemi vonzalom, a biszex pedig mind a két félhez vonzóik, sztem összekeverted az aszexuálissal


2. eddigi tapasztalataim alapján nem vagy csak igazán ritka esetben működik, teljesen igazak azok a dolgok hogy vagy az elején vagy csak később de valakinél kialakul a vonzalom

csak bele kell gondolni, le kell vezetni egy gondolatmenetet: 2 ember között barátság alapja hogy keresik egymást, időt töltenek egymással és érdekli őket a másik problémája, na ugyebár ha egyik félt nem érdekli akkor keresi a másik, ha nem érdekli egyik félt sem akkor nem barátság, így valószínűleg aki keresi a másikat azt érdekli mi van vele szóval ha nem is tudja egy féle vonzalom biztosan van, de a vonzalom csak attól a féltől van aki kezdeményezi az egészet, utána már a másik fél barátilag keresi újra

nekem is volt egy lánybarátom akivel nagyon jól kijöttem, szinte mindent tudtunk egymásról, folyton beszéltünk, addig azt hittem a fiú-lány barátság igaz dolog, rá pár hónapra kiderült ő többet akar, azóta kicsit alábhagyott a beszélgetésünk mivel már nem keres annyit és én sem


lehet valamit kihagytam a hosszú szövegben de lényeg megvan és remélem érthető

2016. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kinél hogy.

Nekem mindegyik fiu "baratommal" volt meg vanis viszony

Egyikse birja megálni....en meg nem leszek az elrontoja :)

2016. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú barátom.. Talán már kicsit több is, mint barátság...Bár bem szerelem. Néha flörtölünk,de ennyi
2016. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izzy12 válasza:

Persze, letezik.

Nekem a legjobb baratom egy fiu es mar tobb mint 10 eve legjobb baratok vagyunk. Egyikunk sem erzett soha tobbet, pedig tobbszor is atbeszeltuk ezt a temat. Mar olyan regota vagyunk baratok hogy testverkent tekintek ra.

Letezik ilyen baratsag, csak tenyleg ritka.

2016. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!