Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy a fiúnak, akibe szerelmes totál más tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőm totál szerelmes egy fiúba, aki nagyon jó barátja, de a fiúnak nem tudjuk több-e barátságnál. Adott ilyen "jeleket", de azok valószínűleg tévések voltak, mivelhogy utána jártam egy kicsit és kiderült, hogy más tetszik a fiúnak. Ezt viszont még nem mertem elmondani a barátnőmnek. Szerintetek elmondjam neki? Ha igen, hogyan adjam be neki ezt az egészet, hogy ne legyen annyira fájdalmas? Lehet egyáltalán ilyet, vagy úgyis maga alatt lesz?

Igaz csak 13 éves (a fiú és ő is) és hiába mondanám neki, hogy még temérdeknyi ideje van meg ilyenkor ne akarjon még kapcsolatot, mert felesleges, hiszen úgysem tart örökké, csak kb. 2 évig, lehet sírás lesz a vége stb. Nem, nem érti meg. (Ha valakinek más a véleménye, bocsi ez az én véleményem. 14 vagyok, szerintem ilyenkor még nem kell pasizni.)

Segítésetek kérlek! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 5. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyenes válasz a legjobb: az az igazság, hogy utána kédeztem és ...nak nem te/.../más tetszik. Vagy valami hasonló, ez még mindig jobb mintha tévhitbe ringatná magát...
2016. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fura lenne hogy nyomozol a kiszemeltje után. Szerintem ne mondd el neki, de ha félreérti a jeleket és mondja neked pl hogy 'jaj rámmosolygott,tuti bejövök neki' akkor ne hagyd hogy tévhitekbe ringassa magát
2016. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el, tuti sértődés, sírás lesz a vége. Tapasztalat.
2016. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az elso valaszoloval ertek egyet

sztem mond el neki mindenkeppen

2016. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én direkt azért kutakodtam a fiú után, mert már nagyon régen ezt kérte a barátnőm, de azóta rájött, hogy én mit tudhatnék meg egy fiúról?: nem sok mindent, ha ő sem tud, pedig nagyon sokat beszélgetnek.

Nekem nem tetszik ez a fiú (mármint úgy...) és ezt ő is tudja. Eddig a 7 éves barátságunkban egyszer kaptunk össze úgy, hogy több napig nem beszéltünk egymással, nem hiszem, hogy ezen sértődne meg.

Lehet akkor elmondom neki egyenesen, de ha van még vélemény nyugodtan jöhet. :) Köszönöm az eddigieket.

2016. máj. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!