Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes levél fiúnak, hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levél fiúnak, hogyan?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy írok egy levelet a srácnak, aki tetszik, de név, osztály nélkül.

egy suliba járunk, ő 1 évvel idősebb nálam


Fiúk, ti mennyire örülnétek egy ilyen levélnek?

Ha nem tudnátok, hogy ki adta, foglalkoznátok egyáltalán vele?

Hogy adhatnám neki oda?

Persze úgy, hogy ne tudja, hogy én írtam.

Egyik oszt.társával sem vagyok olyan viszonyban, hogy megkérjem, hogy adja neki oda.



2015. dec. 29. 19:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Én például örülnék egy ilyen levélnek és tudni szeretném ki küldte. Ha kimegy szünetbe akkor bele teszed a táskájába ,vagy ahol lakik a postaládába.
2015. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Most azt mondom, ahogy én reagálnék:


Elsősorban: U fokin wot m8?!!? K... K... K... K... K... vége! OK!


Másodjára: HÉ, OSZTÁLY!! Gyütt' egy ilovejuhh levél, ki küldte, ki volt ily elit?! Valami tipp?


Mivel mondtad, hogy másik osztály, ezért senki semmit nem tud! Hát elindulnék először fölfelé egyet, majd lefelé egyet, aztán le, megint, majd fel és, ha nem derül ki, mert nem áll elő, aki írta, akkor cummancs neki, ez van.


Én így csinálnám.

2015. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem tudom sajnos merrefelé lakik. :/


szerintem ők se mennek ki nagyon a szünetben :D

nálunk az osztályból csak az megy ki, aki mosdóba megy, beszél valakivel :D

2015. dec. 29. 19:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkoznék vele, igazából még örülnék is főleg ha az a lány írná aki tetszik nekem. :D Annyit azért tegyél meg, hogy ráírod, hogy nem az ő osztályából írta valaki, mert az elég kellemetlen úgy ott ülni egész nap hogy valaki olyan írta aki veled egy terembe ül.


16/F

2015. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2." Hát elindulnék először fölfelé egyet, majd lefelé egyet, aztán le, megint, majd fel és, ha nem derül ki, mert nem áll elő, aki írta, akkor cummancs neki, ez van. "


mi? :D

2015. dec. 29. 19:33
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Osztályokba beordibálnék! Ha 8.-os vagyok, akkor lemegyek mondjuk 5.-ig. Azt megkérdezem, hogy ki írhatta. Ha nincs jelentkező, akkor ennyi volt. Pár napig elteszem a verset, majd kuka.
2015. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
oh, igy már értem, köszi :D
2015. dec. 29. 20:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul kiderült még anno nálunk mindig amikor volt ilyen levél, hogy ki írta. Kb kellett hozzá 5 perc. Nem ajánlom :D
2015. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Dobd be a szekrényébe

am érdekel a story hozzá leírnád ? :)

2015. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es utána meg quickscope 360 fokban nem?:D
2015. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!