Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek egy lánynal az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek egy lánynal az adottságok mennyire számítanak?

Figyelt kérdés

Ha egy fontossagi sorrendet kellene felállítani, ez hanyadik helyen állna?


Ha meg ott van a listán pl.: az ápolt arc (mindennek együtt: szem, száj, szemöldök), haj, belső tulajdonságok, es ami meg eszetekbe jut.



2016. máj. 7. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok legyszi :)
2016. máj. 7. 10:24
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én nem szoktam rámenni nagyon a részletekre,nem érdekel a szeme,szemöldöke hogy milyen csak ne valami durva smink legyen rajt,nincsenek különösebb kikötéseim milyen legyen egy lány számomra 16/F
2016. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dreed ***** válasza:

visszafogott,nyugodt és legyen cuki^^ meg pici :D

Az hogy nagy feneke van vagy nagy melle,vagy éppen kicsi,már nem számít :)

2016. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 175cm vagyok és nálam csak pici lányok jöhetnek szóba. ( Mielőtt valaki félre érti itt a magasságra gondolok :D)

Az alacsony lányok nagyon cukik és áhhh imádni valóak csak ennyit fűznék hozzá. Persze a magas lányok is szépek. Mindegy magasság után ránézek az arcára és nincs megszabva, hogy mi tetszik. Ránézek és vagy tetszik vagy nem ezt érzem. Viszont a vörös hajért és a kék vagy szürke szemért megveszek :D

17F

2016. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ápolt arc az fontos nekem, régen nem néztem, de mostanában nézem a szemöldököt is, meg hogy mennyire sminkeli magát az adott lány. Haj az mindegy, csak álljon jól neki :) Bár a barna és szőke hajú lányok jobban bejönnek nekem. Belső tulajdonságok is fontosak. Hiába néz ki nagyon jól egy lány, hogyha hülye vagy vannak furcsa dolgai, esetleg elviselhetetlen más dolgok miatt, akkor nem kezdek ki vele.
2016. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az összhatás számít inkább,nincsenek úgy kifejezetten jellemzők.viszont a feneke azért legyen jó:DD 18/f
2016. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!