Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják itt annyian, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják itt annyian, hogy csak a belső tulajdonságok számítanak valakiben, ha a való életben nem így gondolják?

Figyelt kérdés

Egyre több esetben olvasom itt a tini párkapcsolatok alatt 80%-ban lányoktól, hogy "a belső fontosabb", esetleg azt is, hogy "a külső nem számít". Közben mindenki tudja, hogy 10 esetből jó ha 1 ember gondolja tényleg így. Én nem álszenteskedek, azt a véleményt támasztom alá, hogy külső megfog, belső megtart. Nem egy olyat ismerek, akik azt állítják nem fontos számukra a külső. Amikor pedig ismerkedésre kerül a sor, ez se jó meg amaz se. Ez túl vékony, ez túl alacsony és még sorolhatnám... Érdemes lenne elgondolkodniuk, hogy na akkor fognak-e még beetetni valakit azzal, hogy csak a belső értékeket nézik. Mielőtt jönnének az önbizalom hiányos emberkék, hogy sose lesz senkijük és mindenki milyen felszínes, most mondom, hogy nem erre akartam kilyukadni. Nincs olyan, hogy valaki "csúnya" lenne. A kisugárzása határozza meg. Másrészt pedig nincs két egyforma ember, azonos ízléssel. Mint ahogy egyik csaj vonzónak talál egy kigyúrt, kopasz férfit, másik több okból elszalad ha meglátja. :D Nem kérek bizonygatásokat, hogy "de nekem nem számít a külső" és egyebek, mint más hasonló jellegű kérdések alatt. Pusztán arra lennék kíváncsi, főleg egy anonim oldalon miért olyan nehéz felvállalni, hogy igenis tesz a külső?

17/L



2015. aug. 20. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kiváncsi lennék.

A pillanatnyi kiszemeltem egyáltalán nem esetem külsőre ( persze nem csúnya, sőt alátámasztom, hogy nagyon jól néz ki). Nem is a külsője fogott meg, hanem az intelligenciája, humora, kedvessége. Úgyanakkor nem tudok vonzódni olyan fiúkhoz, akiktől undorodom külsőleg. Szerintem ezzel te is így vagy.

Amúgy engem is idegesít, hogy a fiúk így kategorizálnak minket. De úgyanúgy mi is kategorizáljük őket. Izmos, cingár, túl alacsony, stb.

Én felvállalom, hogy érdekel a külső, de ahogy te mondtad a belső tart meg mindenképpen.

2015. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az én esetem nem valami hétköznapi, valószínű ez is olyan, hogy más elszalad ha meglát egy ilyen pasit. :D Viszont elismerem, ha valaki más szemében jól néz ki. A kategorizálással alapjáraton nem lenne bajom, no meg ez az, hogy megvan mindkét oldalról kölcsönösen. Bár, én nem szoktam használni. Inkább az adott illető karakterét veszem figyelembe, amit az összkép ad.
2015. aug. 20. 08:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik képmutatásnak, valamint hazudozásnak...
2015. aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lefosom a bokám.. Írtam 1 novellát.. :D Erre véletlen frissítettem és kitörölte... Na ez elúszott :D


Végre már igazsságot akartam tenni.. Pontról pontra leírtam érvekkel, magyarázattal,példákkal stb...

2015. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazságot*
2015. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő fontos.

A belső fontosabb, de azért nézzen ki normálisan...ne legyen egy Shane MacGowan hasonmás.

2015. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3 Köszönöm, azt hiszem számomra megoldódott a rejtély. :D

Azért még várom a válaszokat, kíváncsi vagyok ki hogyan látja ezt. :)

#4 Ehh, akkor mindegy, pedig kíváncsi lettem volna. :D Nem mondom, hogy írd újra ha olyan hosszú, legfeljebb ha van kedved. :D

2015. aug. 20. 08:36
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Biztos vannak olyanok, akik hazudoznak és olyanok, akik tényleg elhiszik, hogy úgy gondolják. De arra nem gondoltok, hogy esetleg a 10 ből 1 ember akit mondtál talán válaszol? Esetleg többen is, akiknek tényleg nem számít nem csak mondja. Egy anonim oldalon ennek semmi értelme nem lenne szerintem. Én nem mondom, hogy külsőleg egyáltalán nincs olyan helyes fiú aki megfogott valaha, mert akkor tényleg hazudnék. De az első és jelenlegi barátom elég messze van a helyestől, és amikor beleszerettem akkor is messze volt. Tényleg a belső dolgai fogtak meg, a közös téma. Azóta is együtt vagyunk, boldogan. És ezért idegesít engem meg a másik felét annak amit írtál, hogy jön egy ilyen kérdés válaszolok, hogy engem a belső tényleg jobban érdekel, erre lehazugoznak, közlik, hogy az összes nő egy pénzéhes k*rfa akinek csak az izmos sármos helyes pasik jönnek be, magunkat is becsapjuk ha azt mondjuk hogy nem igaz, bezzeg amikor jön egy helyes bunkó pénztalicska rögtön tapadunk rájuk és dobjuk szét a lábunkat...És engem bosszant, hogy nem lehet elhinni, hogy igenis vannak kivételek. És nem azért mondom, hogy magamat fényezzem, mert a legtöbben lenéznek, ha megtudják hogy néz ki akivel járok és nem mondom, hogy én most mindenkinél jobb vagyok, mert nem. Azok se mind k*rfák akiket érdekel a külső, nem lenézendő dolog, sőt teljesen normális. És most is biztos sokakban felmerül, hogy hazudok és igazából egy macsóval járok, vagy senkivel, vagy biztos gazdag vagy nagy a d*kója és azért...de nem így van. Szóval mindenki gondolhat amit akar ezt nem tiltom meg, viszont mindkét félnek bele kéne gondolni, hogy nem mindenki ugyanolyan és attól még mert nem látott az utcán még csúnyább pasit az utcán barátnővel nem jelenti azt, hogy nincs, talán csak ő nem nyitotta ki a szemét eléggé.
2015. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyiban fontos a külső, hogy fogjon meg benne valami. Ha általános vélekedés szerint csúnya, de nekem tetszik, akkor tetszik és nem érdekel mások véleménye.

De a belső sokkal fontosabb. Hiába néz ki valaki jól, ha "belülről" pedig nem megfelelő nekem (ez nem azt jelenti, hogy valami baj van vele, de ha nem passzol hozzám, akkor nem).


21/F

2015. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 Elhiszem, hogy te egyike vagy azoknak, akiknek valóban nem számít a külső. Én sem azt állítottam, hogy egyáltalán nem léteznek hasonló gondolkodásúak. Azt én is "imádom" amikor azzal jönnek, hogy akinek nem a külső, annak a pénz számít vagy az egyéb méretek... Meg ebben a korban a külső, később a pénz... -.- Az ilyenekből az irigység beszél, elképzelhető, hogy csalódottak, önbizalom hiányosak is.
2015. aug. 20. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!