Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha a barátnőtök szeret enni?

Figyelt kérdés

Nem szégyenlem hogy szeretek enni, bár nem nagyon látszik rajtam. 157.5 cm vagyok 14 éves és 51 kg. Szerintem ahhoz képest nem vagyok kövér de sovány sem. Inkább átlagos :)


Na szóval, mi gondoltok? Ez sok ?



#barátnő #zavar #szeret enni
2016. máj. 7. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Őszintén? le+arom mennyi a kg-od!
2016. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez most bunkóság akar lenni v mi ? kérdeztem valamit nem olyan nagy dolog.. !
2016. máj. 7. 18:02
 3/13 anonim ***** válasza:
az én barátomat az zavarja h alig eszek... nem tehetek róla. mondjuk vékony vagyok, sose ettem sokat :D csak ha ő főz mindig ideges h miért nem eszek... mert nem bírok :D
2016. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szép alakod lehet :) Amúgy egyáltalán nem zavarna, egyél annyit amennyi jólesik :)
2016. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:DD én a helyedben imádnám ha a barátom főzne nekem . :)


3. válaszoló, köszönöm :)

2016. máj. 7. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.Bizonyitott teny ,hogy a ferfiak jobban vonzodnak a nagyobb etvagyu nokhoz mint akik egy falatot sem birnak magukba tuszkolni.Meg hat melyik fiu nem szereti ha a baratnoje egeszseges epp elmevel rendelkezik.Mar pedig aki nem szeret enni az nem az...
2016. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez is változó. Az a tapasztalat h általában az idősebb srácoknak olyan 18-20 körül már nem ezek az apróságok számítanak , De az a baj h az én korosztályom mg eléggé nézi, és ki is akadok tőlük. Társaságban még reggelizni is alig merek az iskolában . Ok a haverok persze kivétel de a többi :/ félek h mit szólnának, nem mintha undorítóan ennék vagy valami ilyesmi, csak az a tapasztalat h nem szeretik ha egy lány eszik , még akkor is ha keveset ... Ezért vagyok egy kicsit ilyen visszahúzódóbb..
2016. máj. 7. 19:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát erre a kérdésre egy másik kérdésre válaszolnék.

Kedves kérdező, téged zavar, ha a barátod szeret levegőt venni?

2016. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kérdésre megint kérdéssel : ez valami bunkóság, vagy csak célzás a válaszra hogy nem zavarja a fiút, természetes, mintha csak levegőt venne ?
2016. máj. 7. 19:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam még előny is lenne.
2016. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!