Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar/zavarna, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar/zavarna, ha a barátnőtök ilyen (lenne)? Vagy ti ezt nem tartjátok gáznak?

Figyelt kérdés

A kérdés a mai borzasztó szemöldökökre irányul.Ugye az arcnak a szemöldök ad egy keretet,azaz elég fontos rész.A szemöldöke úgy igazán kb. 10ből 1 lánynak szép,a többi segítségre szorul. Vannak akik feltöltik a hézagokat,vagy máshova helyezik az ívet,szóval lesz egy szép szemöldökük. De ugye vannak azok a lányok is,akik látják,hogy mindenki csinálja a szemöldökét,de igényesség az 0,és felkennek egy szénfekete színt,vastag rétegben.A szemöldököt 3x vastagabbra csinálják,és tényleg bűnronda szerintem. Igen ám,de minden 5. lánynak ilyen elrontott csúnyaság virít a homlokán,mégis az összesnek van barátja. Lehet,hogy 3 hetente cseréli a pasikat,de mégis talál újat.


Akkor ez most nem is annyira gáz,csak lány szemmel? Vagy nem szóltok érte?? Vagy nem is találjátok csúnyának??


2015. júl. 13. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

már nem azért, de nem a szemöldök a mérvadó abban, hogy elhívjam a lányt randizni.

hiába van csodaszép, tökéletes szemöldököd, ha nem vagy a fiú esete, se kívül, se belül.

2015. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyedül akkor tűnik fel a különbség amikor egymás mellett állnak, és az egyiknek csak egy csík, a másiknak meg vastag. Amúgy soha egy lány szemöldökét nem néztem.
2015. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyesbítenék, a szemöldöke 10-ből 9 lánynak szép, esetleg 10-ből 1, aki némi kiigazításra szorul.

A többi része maximálisan igaz. Divat lett az arcot elrontani, mert tévesen sokan azt hiszik, hogy attól lesz szép, hogy nem természetes.

De valóban nagyon el tudják ezzel rontani az arcukat. A már távolról természetellenesen álló, szabályosan visszataszító, rajzolt szemöldöktől kezdve a túlszedett szemöldökön át egészen a szemöldök teljes kiiktatásáig elképesztő, hogy milyen mesterien tudják elrondítani magukat. Annál még a Brezsnyev-szemöldök is vonzóbb, mint amilyenre sok lány elcsúfítja magát. (Plusz még némi idétlen sminkeléssel tökéletes az elcsúfítás.)

Egyébként meg: ha valaki d*gni akar, akkor nema szemöldököt fogja nézni. Aki pedig 2-3 hetente cseréli a pasikat, az vélhetően nem olyanokat szed fel, akik az érzelmeken nyugvó, tartós párkapcsolatok hívei.

2015. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

De,eléggé.

Én se értem mitől lett divat a brutál szemöldök.

2015. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!