Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm de egy csaj rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm de egy csaj rám írt és azt mondta bejövök neki küldött képet is, szóval tudom hogy mi a célja. Más belemenne ilyenbe ill. volt már ilyen hasonló szituja?

Figyelt kérdés
a lényeg az hogy bizonyos dolog még nem jött össze barátnőmmel.... ez a csaj meg baromi tapasztalt és szexi, épelméjű férfi gondolom belemenne a szexbe vele, én is kiváncsi lettem mert ilyenben még nem volt részem... főleg hogy a csaj kezdeményezzen ez ritka.Jöhet vélemény, tanács!

2016. máj. 8. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
undorító vagy már azért is mert ez megfordult a fejedbe
2016. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted megéri? Fordított esetben megbocsátanád?
2016. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jogos és valószínűleg nem bocsátanám meg köszi az őszinteséget
2016. máj. 8. 15:05
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Hibás kérdés, mert nincs barátnőd!

Ha lenne, fel sem merülne benned, hogy megcsaljad!

.

Két tisztességes út:

- dobod "barátnődet" a csajért;

- barátnőd mellett nem csábulsz el.

Ha az első lehetőséget választod, könnyen két szék közül a pad alá kerülsz. Érdemed szerint.

2016. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
okés én vagyok a legszemetebb fiú és más még nem csinált ilyet. amugy meg engem az érdekelne volt e valakivel ilyen eset.
2016. máj. 8. 15:11
 6/14 A kérdező kommentje:
ja és első sorban srácok véleménye érdekelne nem pedig dühös tinicsajoké...... akiket már megcsaltak esetleg, érdekelne volt e hasonló sztori és akár le is írhatjátok ha nem zavar hogy mi lett a vége.
2016. máj. 8. 15:25
 7/14 anonim ***** válasza:
én belemennék, ha tényleg olyan jó csaj. De vedd számításba, hogy simán csinálhatott a féltékeny bnőd egy kamu oldalt, hogy tesztelje a hűségedet.
2016. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én mindent számításba vettem kizárt dolog meg megkérdeztem egy ismerősét aki.... hát már volt vele. volt már ilyen dolgod mennyi idős vagy?
2016. máj. 8. 16:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Akiket mar megcsaltak? Akkor most te is szeretned megcsalni a baratnodet? Nagyon szeretheted, hogy ilyen eszedbe jut, gondolj bele te sem bocsajtanad meg, a lany nalad sokkal jobbat erdemel.

Bocsi az ekezetekert.

2016. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

mégegyszer mondom nem akarom megcsalni csak érdekel hogy kivel volt e ilyen!!! ha mindenki ennyire dühös mennyet ki üssetek le valakit :D

LÉNYEG : a kiváncsi lettem rész elég félreérthető tudom de akkor sem egyenlő azzal hogy lefekszem vele és megcsalom a barátnőmet....

2016. máj. 8. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!